Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Leżajsk
GMINA LEŻAJSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00214684
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00214684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-24 11:05
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0dcced3-5fe3-43ec-911f-db58b60aa25c
- Identyfikator
- 8161593943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214684 z dnia 2026-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Leżajsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0dcced3-5fe3-43ec-911f-db58b60aa25c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Leżajsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0dcced3-5fe3-43ec-911f-db58b60aa25c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037145/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Leżajsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 w ramach priorytetu FEPK.02 Energia i środowisko, działanie FEPK.02.01 Poprawa jakości powietrza2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126364
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 860551,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Leżajsk”
2. Zadanie obejmuje wykonanie prac mających na celu poprawę efektywności energetycznej budynku w miejscowości Giedlarowa pod adresem Giedlarowa 338, 37-300 Leżajsk.
3. Zakres prac w ramach zadania:
Docieplenie wszystkich ścian zewnętrznych,
Docieplenie stropu pod poddaszem warstwą wełny mineralnej,
Wymiana okien,
Wymiana drzwi zewnętrznych,
Wymiana bramy garażowej,
Docieplenie ścian piwnicy w gruncie warstwą styropianu ekstrudowanego,
Montaż pompy ciepła powietrze/woda,
Wymiana oświetlenia na źródła LED wraz z oprawami,
Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy około 13,4 kWp z magazynem energii około 16 kWh,
Wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych wraz ze schodami zewnętrznymi,
Montaż rolet wewnętrznych,
Montaż systemu zarządzania i monitorowania energii,
Montaż przenośnej ładowarki elektrycznej do pojazdów,
Dostosowanie toalety dla niepełnosprawnych
Dostawa z montażem schodołazu
Dostawa z montażem pętli indukcyjnej
4. Podczas wykonania zdania zostanie wykonany podjazd dla niepełnosprawnych, dostosowana toaleta dla osób niepełnosprawnych oraz dostarczony schodołaz i pętla indukcyjna. Zakres ww. prac zwiększy dostęp dla osób niepełnosprawnych.
5. Budynek oraz teren przyległy należy przyjąć jako budynki w ruchu ciągłym. Roboty powinny być zorganizowane w sposób i terminach niepowodujących utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu obiektu. Obszar robót zabezpieczony zarówno pod względem BHP, jak i uciążliwości. Wykonawca bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za obszar wykonywania robót i komunikację do niego. Teren ma być odpowiednio zabezpieczony – w szczególności miejsca bezpośredniego wykonywania robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
79212300-6 - Usługi audytu ustawowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799672,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 890229,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799672,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAWITKOWSKI ROMAN - USŁUGI BUDOWLANE "ROMEX"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651548395
7.3.3) Ulica: ul. Dojazdowa 33
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799672,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |