Dostawa sprzętu sportowego do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00214736
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00214736/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-24 11:16
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad67a5ab-e64a-4347-a85e-d2ee948a38d9
Identyfikator
8960004780
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły i sprzęt sportowySprzęt do ćwiczeń fizycznych

Wykonawcy

7 przyznanych

STREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
108 542,58 PLN
JUSTYNA KOTLEWSKAStarogard Gdański, PL · lot 1
10 514,04 PLN
GM TRADE GRZEGORZ SURMAN, MONIKA FORNALCZYK SPÓŁKA CYWILNANowogród Bobrzański, PL · lot 2
12 720,22 PLN
STREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 3
10 720,11 PLN
STREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 4
27 599,5 PLN
GM TRADE GRZEGORZ SURMAN, MONIKA FORNALCZYK SPÓŁKA CYWILNANowogród Bobrzański, PL · lot 5
30 978,99 PLN
JUSTYNA KOTLEWSKAStarogard Gdański, PL · lot 6
51 277,53 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214736 z dnia 2026-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu sportowego do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930156216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podwale 31-33

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: +48478714323

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.lenik@wr.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu sportowego do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad67a5ab-e64a-4347-a85e-d2ee948a38d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214736

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036840/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.21 Dostawa sprzętu sportowo-szkoleniowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130665

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PU-2380-012-061-012/2026/ML

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256387,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 : dostawa sprzętu siłowego w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 99912,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 : dostawa rowerów treningowych w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 9334,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 : dostawa ergometrów treningowych w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 10260,16 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 : dostawa sztang, uchwytu na sztangi oraz akcesoriów w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 8349,70 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 : dostawa ławek treningowych w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 23105,28 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 : dostawa obciążeń w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 32278,60 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 : dostawa wyposażenia w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 50129,82 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8 : dostawa akcesoriów w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 9326,47 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9 : dostawa podłóg w asortymencie, ilości i o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 Projektowanych postanowień umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zaoferowane i dostarczone urządzenia i akcesoria muszą spełniać wszystkie wymagania eksploatacyjno-techniczne i dodatkowe opisane w tym załączniku.
Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, nieużywany, nie noszący śladów uszkodzeń,
b) posiadający możliwość zastosowania w warunkach komercyjnych (klasa użytkowania),
c) wolny od wad i kompletny.
d) posiadający informacje o nazwie i symbolu oraz oznakowane CE – ConformiteEuropeenne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 13690,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108542,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108542,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108542,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STREZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982246450

7.3.3) Ulica: Chopina 27

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-609

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108542,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10514,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12265,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10514,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLOSEO Justyna Kotlewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121720139

7.3.3) Ulica: Al. Jana Pawła II 35

7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 83-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10514,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12620,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12969,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12720,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GM Trade s.c. Grzegorz Surman, Monika Fornalczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731063416

7.3.3) Ulica: Klonowa 2

7.3.4) Miejscowość: Nowogród Bobrzański

7.3.5) Kod pocztowy: 66-010

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12720,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10720,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10720,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10720,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STREZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982246450

7.3.3) Ulica: Chopina 27

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-609

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10720,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27599,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27599,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27599,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STREZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982246450

7.3.3) Ulica: Chopina 27

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-609

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27599,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30978,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38103,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30978,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GM Trade s.c. Grzegorz Surman, Monika Fornalczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731063416

7.3.3) Ulica: Klonowa 2

7.3.4) Miejscowość: Nowogród Bobrzański

7.3.5) Kod pocztowy: 66-010

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30978,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51277,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61909,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51277,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLOSEO Justyna Kotlewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121720139

7.3.3) Ulica: Al. Jana Pawła II 35

7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 83-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51277,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 10.04.2026 r. Wykonawca, którego oferta została wybrana jako oferta najkorzystniejsza w części 8 postępowania: Drzewiarz-Bis Sp. z o.o., ul. Wyszyńskiego 46A, 87-600 Lipno, NIP: 4660270038 przesłał do Zamawiającego informację o odmowie podpisania umowy.
Dnia 09.04.2026 r. upłynął termin związania ofertą w prowadzonym postępowaniu. Realizacja umów finansowana jest ze środków inwestycyjnych. Po wyborze oferty najkorzystniejszej w części 8 postępowania zabezpieczono środki finansowe w wysokości ceny wybranej oferty. Obecnie nie ma możliwości ich zwiększenia, jak również współfinansowania ponownego wyboru środkami finansowymi pochodzącymi z innego źródła.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4686,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11190,97 PLN

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31697,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31697,10 PLN

2026-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy