Roboty budowlane w podziale na 2 zadania: Zad. nr 1 - Kompleksowy remont VII i X p. w Studenckim Domu Marynarza Pasat PM, Zad. nr 2 - Kompleksowy remont II i X p. w Studenckim Domu Marynarza Korab PM

Politechnika Morska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00214888
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00214888/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-24 11:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc58b646-1315-474c-8260-ba4f7dce1148
Identyfikator
8510006388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytekRoboty malarskie

Wykonawcy

2 przyznane

KATARZYNA WOŹNIAKSzczecin, PL · lot 0
2 891 930,1 PLN
SL CONSTRUCTION SEBASTIAN LITYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAGryfino, PL · lot 1
2 793 813,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214888 z dnia 2026-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w podziale na 2 zadania: Zad. nr 1 - Kompleksowy remont VII i X p. w Studenckim Domu Marynarza Pasat PM, Zad. nr 2 - Kompleksowy remont II i X p. w Studenckim Domu Marynarza Korab PM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Morska w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: at@pm.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pm_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w podziale na 2 zadania: Zad. nr 1 - Kompleksowy remont VII i X p. w Studenckim Domu Marynarza Pasat PM, Zad. nr 2 - Kompleksowy remont II i X p. w Studenckim Domu Marynarza Korab PM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc58b646-1315-474c-8260-ba4f7dce1148

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214888

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AT.262.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6439069,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.3 Opis zamówienia:

1.3.1 dla Zadania nr 1 tj. –„Kompleksowy remont VII i X piętra w Studenckim Domu Marynarza Pasat Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ul. Starzyńskiego 9 w Szczecinie” w tym:

1) roboty budowlane – roboty rozbiórkowe i demontażowe, roboty murowe, prace polegające na rozbiórce okładzin posadzek, roboty tynkarskie, malarskie, okładziny posadzki z płytek podłogowych, wykładziny PCV, wykonanie nowych okładzin ściennych z płytek ceramicznych, wykonanie zabudów płytą g-k, montaż stolarki drzwiowej i okiennej itd.,
2) roboty sanitarne – roboty demontażowe, roboty w zakresie montażu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, montaż wyposażenia sanitarnego, prace odbiorowe - próby szczelności,
3) roboty elektryczne – prace demontażowe, układanie przewodów w bruzdach, montaż włączników, opraw oświetleniowych, montaż gniazd, puszek, przewodów, pomiary, badania itd.
1.3.1.1 Opis wymagań Zamawiającego dla Zadania nr 1 w zakresie realizacji i odbioru określają:

1) Opis przedmiotu zamówienia i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - OPZ i STWiORB (Zał. nr 7.1 do 7.4 SWZ):
a) Załącznik nr 7.1 do SWZ OPZ branża budowlana Pasat,
b) Załącznik nr 7.2 do SWZ STWiORB branża budowlana Pasat,
c) Załącznik nr 7.3 do SWZ STWiORB branża sanitarna Pasat,
d) Załącznik nr 7.4 do SWZ STWiORB branża elektryczna Pasat,

2) Przedmiary Robót pomocniczo (Zał. nr 8.1 do 8.3 do SWZ),
a) Załącznik nr 8.1.1 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych Pasat 7 piętro,
b) Załącznik nr 8.1.2 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych Pasat 10 piętro,
c) Załącznik nr 8.2 do SWZ – Przedmiar robót sanitarnych Pasat,
d) Załącznik nr 8.3 do SWZ – Przedmiar robót elektrycznych Pasat,
3) Załącznik nr 9 do SWZ- Dokumentacja Rysunkowa Pasat,
4) Projektowane postanowienia umowy określone we wzorze umowy stanowiącym Zał. nr 6 do SWZ (wzór dla obu zadań).


1.6 Gwarancja i rękojmia dla obu Zadań
- Wymagany minimalny okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – 36 miesięcy.
- Wymagany minimalny okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy –39 miesięcy.
3. Wymagania w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy

1) Zamawiający stawia wymóg w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących niżej wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia Zadania nr 1 i 2 .

Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:

1) prace wykończeniowe (m.in. glazurnicze, szpachlarsko -malarskie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 3271279,19 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.3 Opis zamówienia: 1.3.2 dla Zadania nr 2 tj. „Kompleksowy remont II i X piętra w Studenckim Domu Marynarza Korab Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ul. Starzyńskiego 8 w Szczecinie” w tym:
1) roboty budowlane – roboty rozbiórkowe i demontażowe, roboty murowe, prace polegające na rozbiórce okładzin posadzek, roboty tynkarskie, malarskie, okładziny posadzki z płytek podłogowych, wykładziny PCV, wykonanie nowych okładzin ściennych z płytek ceramicznych, wykonanie zabudów płytą g-k, montaż stolarki drzwiowej i okiennej itd.,
2) roboty sanitarne – roboty demontażowe, roboty w zakresie montażu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, montaż wyposażenia sanitarnego, prace odbiorowe - próby szczelności,
3) roboty elektryczne – prace demontażowe, układanie przewodów w bruzdach, montaż włączników, opraw oświetleniowych, montaż gniazd, puszek, przewodów, pomiary, badania itd.
1.3.2.1 Opis wymagań Zamawiającego dla Zadania nr 2 w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz - OPZ i STWiORB (Zał. nr 10.1 do 10.4 SWZ):
a) Załącznik nr 10.1 do SWZ OPZ branża budowlana Korab
b) Załącznik nr 10.2 do SWZ STWiORB branża budowlana Korab,
c) Załącznik nr 10.3 do SWZ STWiORB branża sanitarna Korab,
d) Załącznik nr 10.4 do SWZ STWiORB branża elektryczna Korab,
2) Przedmiary Robót pomocniczo (Zał. nr 11.1 do 11.3 do SWZ),
a) Załącznik nr 11.1.1 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych Korab 2 piętro,
b) Załącznik nr 11.1.2 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych Korab 10 piętro
c) Załącznik nr 11.2 do SWZ – Przedmiar robót sanitarnych Korab,
d) Załącznik nr 11.3 do SWZ – Przedmiar robót elektrycznych Korab,
3) Załącznik nr 12 do SWZ- Dokumentacja Rysunkowa Korab,
4) Projektowane postanowienia umowy określone we wzorze umowy stanowiącym Zał. nr 6 do SWZ (wzór dla obu zadań).

1.6 Gwarancja i rękojmia dla obu Zadań
- Wymagany minimalny okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – 36 miesięcy.
- Wymagany minimalny okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy –39 miesięcy.

3. Wymagania w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy
1) Zamawiający stawia wymóg w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących niżej wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia Zadania nr 1 i 2 .
Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
1) prace wykończeniowe (m.in. glazurnicze, szpachlarsko -malarskie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 3167789,91 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2891930,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3464895,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2891930,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FORHAUS Katarzyna Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522253187

7.3.3) Ulica: 26 Kwietnia 45/36

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-126

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1. Instalacje elektryczne -INSCOM Sp. z o.o
2. Położenie wykładzin PCV: TERKES sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2891930,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2793813,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358490,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2793813,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SL CONSTRUCTION Sebastian Lityński Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581878658

7.3.3) Ulica: ul. Pomorska 60 B

7.3.4) Miejscowość: Gryfino

7.3.5) Kod pocztowy: 74-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2793813,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane