Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00214915
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00214915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-24 11:52
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b974e2a-f0f5-44fc-9795-b296ba485686
- Identyfikator
- 8862385315
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214915 z dnia 2026-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sokołowskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-309
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: andrzej.nowinski@zdrowie.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12530631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b974e2a-f0f5-44fc-9795-b296ba485686
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119199/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach projektu "Podniesienie jakości i dostępności do świadczeń kardiologicznych w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu poprzez zakup sprzętu medycznego oraz prace budowlano-remontowe".2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149623
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp/4/TP/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace remontowe na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej przy ul. Batorego 4 w ramach Kra-jowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D 1.1.1 Rozwój i moderniza-cja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK II i OK III w ramach projektu "Pod-niesienie jakości i dostępności do świadczeń kardiologicznych w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu poprzez zakup sprzętu medycznego oraz prace budowlano-remontowe".
Przedmiotem zamówienia są roboty:
1. Wydzielenie Sali chorych powierzchni na węzeł sanitarny.
2. Przeniesienie poradni WZW i HIV z terenu przychodni rehabilitacji wraz z powiększeniem ciągu komunikacyjnego poradni, tj. adaptacja pomieszczeń na potrzeby Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej po przeniesieniu poradni WZW i HIV z terenu przychodni rehabilitacji wraz z powiększeniem ciągu komunikacyjnego poradni.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo określone w n/w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ):
1) Załącznik nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa
2) Załącznik nr 1a do SWZ - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 184 500,00 zł. Wartość najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę Dominik – Bud Bartosz Artur Dominik, ul. Ciernie 52, 58-160 Świebodzice wyniosła 265 000,00 zł.| 2026-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |