Zagospodarowanie przestrzeni dla mieszkańców miejscowości Ściborze
Gmina Rojewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00215218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00215218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-24 12:50
- Lokalizacja
- Rojewo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41b9f18e-f872-4603-b925-01a12dfed1ff
- Identyfikator
- 5562562869
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00215218 z dnia 2026-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni dla mieszkańców miejscowości Ściborze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rojewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rojewo 8
1.5.2.) Miejscowość: Rojewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-111
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rojewo@rojewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-rojewo
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41b9f18e-f872-4603-b925-01a12dfed1ff1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni dla mieszkańców miejscowości Ściborze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41b9f18e-f872-4603-b925-01a12dfed1ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013724/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie przestrzeni dla mieszkańców miejscowości Ściborze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Zagospodarowanie przestrzeni dla mieszkańców miejscowości Ściborze” jest współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Priorytet FEKP 5 Fundusze europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu Działanie FEKP 05.06 Odnowa Przestrzeni Publicznych BYDOF-IP2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185084
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB.II.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa placu zabaw na działce o numerze ewidencyjnym 73/14 w miejscowości Ściborze, gm. Rojewo.
2. Zakres opracowania obejmuje:
− usunięcie istniejących urządzeń przeznaczonych do demontażu,
− usunięcie istniejącej nawierzchni syntetycznej,
− wytyczeniu wykopów pod nawierzchnię bezpieczną żwirową,
− wytyczeniu wykopów pod nawierzchnię syntetyczną,
− usunięciu z części terenu humusu i wykonaniu wykopów (siłowni zewn. na nawierzchni trawiastej)
− wykonanie nawierzchni bezpiecznej żwirowej,
− wykonanie nawierzchni syntetycznej,
− montaż urządzeń zabawowych, zlokalizowanych wg projektu zagospodarowania terenu,
− montaż trzech urządzeń siłowni zewnętrznej,
− rekultywację części trawnika,
−inwentaryzacja powykonawcza.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia, uwzględnione zostały w dokumentacji projektowej. Wszystkie prace objęte przedmiotem postępowania i umowy powinny być wykonane zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót, Projektem budowlanym, oraz obowiązującymi przepisami prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowaniezamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 239 991,87 zł. W przedmiotowym postępowaniu
w wymaganym terminie, tj. do dnia 24.04.2025 r. do godz. 9:00 złożono 2 oferty. Oferta z
najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia. Zamawiający nie zwiększa kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia. Wobec powyższego zasadne jest unieważnienie postępowania.
| 2026-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |