Zakup jednego samochodu osobowego o napędzie spalinowo– elektrycznym na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach WFOŚiGW w Zielonej Górze
Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509072
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-20 11:14
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb091f42-40bd-4507-b9a9-ab55cb676230
- Identyfikator
- 5991170035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509072 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup jednego samochodu osobowego o napędzie spalinowo– elektrycznym na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach WFOŚiGW w Zielonej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pogwk@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-gorzow-wielkopolski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb091f42-40bd-4507-b9a9-ab55cb6762301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup jednego samochodu osobowego o napędzie spalinowo– elektrycznym na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach WFOŚiGW w Zielonej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb091f42-40bd-4507-b9a9-ab55cb676230
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00231277/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup jednego samochodu osobowego o napędzie spalinowo– elektrycznym na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach WFOŚiGW w Zielonej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486524
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3038-7.261.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest "Zakup jednego samochodu osobowego o napędzie spalinowo– elektrycznym na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp." w ramach Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
Szczegółowy opis wymagań technicznych, jakie musi spełniać pojazd będący przedmiotem zamówienia, zawiera załącznik nr 6 do SWZ- Specyfikacja Techniczna Przedmiotu Zamówienia (STPZ).
2. Przeznaczenie pojazdu: Samochód osobowy będzie wykorzystywany przez Prokuraturę do realizacji zadań służbowych.
3. W przypadku rozbieżności (sprzeczności) zapisów poszczególnych dokumentów wymagania określone
w choćby jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy, tak jakby zawarte były w całej dokumentacji. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub oczywistych omyłek w dokumentacji lub umowie, a o ich wykryciu winien natychmiast poinformować Zamawiającego, który podejmie decyzję o wprowadzeniu odpowiednich zmian i poprawek.
4. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy ze starannością wynikającą z zawodowego charakteru jego działalności. Wykonawca jest odpowiedzialny za należyte wykonanie umowy, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia do czasu wygaśnięcia wszelkich zobowiązań Wykonawcy wobec Zamawiającego.
5. Wykonawca musi posiadać odpowiednią wiedzę, doświadczenie i dysponować stosowną bazą do realizacji przedmiotu zamówienia.
6. Przedmiot umowy wykonany zostanie zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, z zachowaniem należytej staranności, wysokiej jakości użytych materiałów i obowiązującymi w tym zakresie normami branżowymi i standardami oraz przepisami prawa.
7. Wykonawca musi dysponować niezbędnym zapleczem technicznym, kadrowym i finansowym, pozwalającym na zgodne z umową i wymaganiami określonymi w STPZ zrealizowanie przedmiotu zamówienia.
8. Zamawiający będzie rygorystycznie przestrzegał zgodności dostarczonego przedmiotu zamówienia z zał. nr 6 do SWZ (STPZ), jej załącznikami oraz ze złożoną przez Wykonawcę ofertą.
9. Pojazd będący przedmiotem zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowany w 2024 roku.
10. Wykonawca zobowiązuje się do przygotowania i przekazania Zamawiającemu zakupionego sprzętu oznakowanego zgodnie z logotypem umieszczonym na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze, trzykolorowego, wodoodpornego. Jednakże Wykonawca ostateczny projekt logowania przed jego umieszczeniem na zakupionym sprzęcie przekaże Zamawiającemu
w celu akceptacji.
11. Do wydawanego pojazdu Wykonawca musi dołączyć w języku polskim dokumenty, o których mowa
w załączniku nr 6 do SWZ- Specyfikacja Techniczna Przedmiotu Zamówienia (STPZ).
12. Pojazd będący przedmiotem zamówienia powinien spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w szczególności Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1251).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00486524 z dnia 2024-09-05 nie złożono żadnych ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |