Poprawa efektywności energetycznej wraz z wymianą źródeł ciepła kotłowni gazowej w pawilonie B zakwaterowania osadzonych oraz modernizacja węzłów cieplnych w Zakładzie Karnym w Pińczowie

ZAKŁAD KARNY W PIŃCZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00215370
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00215370/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-24 13:17
Lokalizacja
Pińczów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea3d13e4-9948-4f0e-995b-adc4ff534483
Identyfikator
6621063974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

EXPERTUS AE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
3 609 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00215370 z dnia 2026-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej wraz z wymianą źródeł ciepła kotłowni gazowej w pawilonie B zakwaterowania osadzonych oraz modernizacja węzłów cieplnych w Zakładzie Karnym w Pińczowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W PIŃCZOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Zakład Karny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 maja 34

1.5.2.) Miejscowość: Pińczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_pinczow@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zkpinczow.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea3d13e4-9948-4f0e-995b-adc4ff534483

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej wraz z wymianą źródeł ciepła kotłowni gazowej w pawilonie B zakwaterowania osadzonych oraz modernizacja węzłów cieplnych w Zakładzie Karnym w Pińczowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea3d13e4-9948-4f0e-995b-adc4ff534483

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215370

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045890/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Poprawa efektywności energetycznej wraz z wymianą źródeł ciepła kotłowni gazowej w pawilonie B zakwaterowania osadzonych oraz modernizacja węzłów cieplnych w Zakładzie Karnym w Pińczowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00063933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKw-r.2232.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa efektywności energetycznej wraz z wymianą źródeł ciepła kotłowni gazowej w pawilonie B zakwaterowania osadzonych oraz modernizacja węzłów cieplnych w Zakładzie Karnym w Pińczowie. Wszelkie prace należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową, Specyfikacją techniczną do zamierzenia budowlanego oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i odbioru robót oraz pozostałą dokumentacją będącą załącznikami do SWZ. W ramach zadania należy wykonać docieplenie elewacji, dokonać wymiany stolarki okiennej, obróbek blacharskich, wymiany rynien wraz z rurami spustowymi, modernizacji węzłów cieplnych, podłączenie przedmiotowych węzłów cieplnych (CO1, CO3, CO4) oraz kotłowni (K2, K6) do systemu zarządzania automatyki budynkowej BMS (Building Management System), wymiany części Zabezpieczeń Techniczno Ochronnych, wykonania nowych Zabezpieczeń Techniczno Ochronnych, modernizacji instalacji odgromowej. Montaż rolet w dyżurkach oddziałowych, pomieszczeniach psychologów oraz wychowawców – łącznie 10 pomieszczeń, dodatkowo w pomieszczeniach WC oklejenie okien folią mleczną na ¾ wysokości okna – 4 pomieszczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3609540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4991797,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3609540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EXPERTUS AE sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591981915

7.3.3) Ulica: Wesoła 51

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-363

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3609540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane