"Organizacja i przeprowadzenie badań dokumentacji sądowej w celu opracowania Raportu w zakresie analizy zjawiska wykorzystania seksualnego dzieci"

Urząd Państwowej Komisji do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00215734
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00215734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-24 14:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb064595-6f3e-4238-8c55-af0d45491702
Identyfikator
5213902835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badawcze

Wykonawcy

1 przyznane

UNIWERSYTET WARSZAWSKIWarszawa, PL · lot 0
290 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00215734 z dnia 2026-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Organizacja i przeprowadzenie badań dokumentacji sądowej w celu opracowania Raportu w zakresie analizy zjawiska wykorzystania seksualnego dzieci"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Państwowej Komisji do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386651770

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Twarda 18

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-105

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 699 60 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadkomisji@pkdp.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pkdp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Profilaktyka nieletnich

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Organizacja i przeprowadzenie badań dokumentacji sądowej w celu opracowania Raportu w zakresie analizy zjawiska wykorzystania seksualnego dzieci"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb064595-6f3e-4238-8c55-af0d45491702

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-751fc678-bb60-461b-a37c-33172d05e814

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEP.26.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235772,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań dokumentacji znajdującej się w aktach sądowy w sprawach zakończonych prawomocnym orzeczeniem w latach 2021–2024, prowadzonych w sądach powszechnych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także wykorzystanie innych metod badawczych – ilościowych lub jakościowych – w celu opracowania, w formie Raportu Badawczego, pogłębionej analizy zjawiska wykorzystania seksualnego dzieci, w tym w cyberprzestrzeni (dalej: „analiza zjawiska”).

4.5.3.) Główny kod CPV: 73110000-6 - Usługi badawcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235772,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235772,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uniwersytet Warszawski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-001-12-66

7.3.3) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-927

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi