Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dmc 3,5 Mg zabudowanego wywrotką trójstronną
GMINA JABŁONKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509113
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-20 11:26
- Lokalizacja
- Jabłonka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c8685e8-7c2f-4b49-b9fc-5627685a00ca
- Identyfikator
- 7352856459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509113 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dmc 3,5 Mg zabudowanego wywrotką trójstronną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jablonka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jablonka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dmc 3,5 Mg zabudowanego wywrotką trójstronną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c8685e8-7c2f-4b49-b9fc-5627685a00ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026818/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 DOSTAWA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY DO TRANSPORTU KOPARKI
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472341
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RINT.271.1.41.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Gminy Jabłonka – Zakładu Usług Komunalnych w Jabłonce fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 Mg zabudowanego wywrotką trójstronną pozwalającą na łatwy rozładunek lub wysypanie towaru z lewej strony, z prawej strony lub z tyłu pojazdu, z przeznaczeniem do wykonywania zadań związanych z budową, rozbudową, modernizacją i naprawami infrastruktury wodociągowej.
Pojazd musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych, spełniających poniższe wymagania.
2. Zamawiający wymaga, aby cały przedmiot zamówienia tzn. podwozie, zabudowa i wszystkie pozostałe elementy pojazdu były fabrycznie nowe, nieużywane, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2023 roku, kompletne, wolne od wad fizycznych i prawnych. Cały przedmiot zamówienia ma być także nierejestrowany i nieużywany przed dniem dostarczenia z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy.
3. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta obejmujących również rynek Unii Europejskiej, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
4. Elementy wchodzące w skład przedmiotu zamówienia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
5. Pojazd musi być przystosowany do poruszania się po drogach publicznych
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
7. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Wobec powyższego Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych na poszczególne pozycje przedmiotu zamówienia. Ofertą równoważną jest przedmiot o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr 9 do SWZ. w takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przedstawić wraz z ofertą szczegółową specyfikację, w której w sposób niebudzący wątpliwości Zamawiającego będzie wynikać, iż zaoferowany asortyment jest o takich samych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych w odniesieniu do asortymentu określonego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający informuje, iż w razie gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się znaki towarowe, za ofertę równoważną uznaje się ofertę spełniającą parametry indywidualnie wskazanego asortymentu określone przez jego producenta
9. Nomenklatura
Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
34134000-5- ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotkami
Wymagany okres gwarancji na dostarczony pojazd – minimum 24 miesiące
4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu pod nazwą „Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dmc 3,5 Mg zabudowanego wywrotką trójstronną” nie złożono żadnej oferty.Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) - dalej uPzp ponieważ nie złożono żadnej oferty, której uwzględnienie mogłoby zakończyć się zawarciem umowy o udzielenie zamówienia.
| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |