Roboty budowlane, instalacyjne oraz konserwatorskie w części budynku przy ul. Kopernika 19 w Krakowie wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji na użytkowanie, w ramach SCT HUB (...)
AGENCJA ROZWOJU MIASTA KRAKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00216023
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00216023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-24 18:14
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ae40b3e-531f-4ae1-8c8d-b1b2429f513e
- Identyfikator
- 6751698978
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216023 z dnia 2026-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane, instalacyjne oraz konserwatorskie w części budynku przy ul. Kopernika 19 w Krakowie wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji na użytkowanie, w ramach SCT HUB (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA ROZWOJU MIASTA KRAKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382850573
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 17
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-302
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 731900140
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@armk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.armk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ae40b3e-531f-4ae1-8c8d-b1b2429f513e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane, instalacyjne oraz konserwatorskie w części budynku przy ul. Kopernika 19 w Krakowie wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji na użytkowanie, w ramach SCT HUB (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ae40b3e-531f-4ae1-8c8d-b1b2429f513e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program EUROPEJSKA INICJATYWA MIEJSKA – DZIAŁANIA INNOWACYJNE na podstawie Umowy o dotację na wdrożenie projektu EUI02-178, Współprojektowanie przyszłości zrównoważonej turystyki kulturowej (SCT HUB) „EUI02-178, Codesign the Future of Sustainable Cultural Tourism, (SCT HUB)"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ARMK 5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5494419,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, instalacyjnych oraz konserwatorskich w części budynku zlokalizowanego przy ul. Kopernika 19 w Krakowie wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji na użytkowanie, w ramach Projektu Współprojektowanie przyszłości zrównoważonej turystyki kulturowej (SCT HUB), w ramach programu Europejskiej Inicjatywy Miejskiej – Działań Innowacyjnych (EUI-IA), na podstawie umowy o dotację na wdrożenie projektu EUI02-178 (SCT HUB), na potrzeby ARMK Sp. z o.o.
1.1 Zadanie realizowane jest w ramach programu EUROPEJSKA INICJATYWA MIEJSKA – DZIAŁANIA INNOWACYJNE na podstawie Umowy o dotację na wdrożenie projektu EUI02-178, Współprojektowanie przyszłości zrównoważonej turystyki kulturowej (SCT HUB) „EUI02-178, Codesign the Future of Sustainable Cultural Tourism, (SCT HUB)”.
1.2 Zgodnie z art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 10 do SWZ, stanowiącym integralną część SWZ, w szczególności dokumentacja projektowa wraz z uzgodnieniami, STWiORB, przedmiary, wzór tabliczki informującej o współfinansowaniu projektu z funduszy Unii Europejskieji inne). Zamawiający zaznacza, iż ma prawo do aktualizacji dokumentów w trakcie postępowania oraz w trakcie trwania robót, z zastrzeżeniem postanowień SWZ oraz projektowanych postanowień umownych.
2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45410000-4 - Tynkowanie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
42416130-5 - Windy mechaniczne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5578400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9717000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5578400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza BUDMET
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6750003299
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5578400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |