„Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” Ruch i nauka duet doskonały i STREFA DŹWIĘKU

Gmina Lubsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00216070
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00216070/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-25 11:58
Lokalizacja
Lubsko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb15707f-9066-4942-9998-e5cfa4fb6a72
Identyfikator
9281925733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Firma Edukacyjno Artystyczna "AKOLADA" Sebastian Hubryj ,Żary, PL · lot 1
163 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216070 z dnia 2026-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa”
Ruch i nauka duet doskonały i STREFA DŹWIĘKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolnosci 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubsko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa”
Ruch i nauka duet doskonały i STREFA DŹWIĘKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb15707f-9066-4942-9998-e5cfa4fb6a72

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216070

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020446/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Zakup usług związanych z zajęciami dla dzieci w ramach projektu: „Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 – 2027, Działanie FELB.06.15 Edukacja – IIT, Priorytet FELB.06 – Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.2710.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. CZĘŚĆ 1 - „Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” - Ruch i nauka duet doskonały.

Szczegółowy zakres usługi został wyszczególniony w załączniku nr 6a do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 394800 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. CZĘŚĆ 2 - „Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” - STREFA DŹWIĘKU.
Szczegółowy zakres usługi został wyszczególniony w załączniku nr 6b do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 163200 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty w niniejszym postępowaniu przetargowym dla tej części.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Edukacyjno Artystyczna "AKOLADA" Sebastian Hubryj ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241130660

7.3.3) Ulica: Ul. Smoczyka 27

7.3.4) Miejscowość: Żary

7.3.5) Kod pocztowy: 68-200

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2026-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi