Wykonanie i dostawa pergoli na wymiar wraz z montażem – na tarasie zewnętrznym budynku żłobka przy ul. Korczaka w Lubsku

Gmina Lubsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00216071
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00216071/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-25 12:02
Lokalizacja
Lubsko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b08378b-be13-465b-977f-a6da7ab910a7
Identyfikator
9281925733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i ich częściInstalowanie konstrukcji metalowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216071 z dnia 2026-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie i dostawa pergoli na wymiar wraz z montażem – na tarasie zewnętrznym budynku żłobka przy
ul. Korczaka w Lubsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolnosci 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubsko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i dostawa pergoli na wymiar wraz z montażem – na tarasie zewnętrznym budynku żłobka przy
ul. Korczaka w Lubsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b08378b-be13-465b-977f-a6da7ab910a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216071

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020446/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa i montaż stalowej pergoli do żłobka nr 2 w Lubsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowany z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1. pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+ 2022-2029.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184186

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.2710.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa pergoli na wymiar wraz z montażem na tarasie zewnętrznym budynku przy ul. Korczaka 2a, 68-300 Lubsko, dz. nr 175/4, obręb 0005.
Kategoria obiektu budowlanego: IX – budynki kultury, nauki i oświaty

W zakres inwestycji wchodzi m.in.: wykonanie pergoli tarasowej w konstrukcji stalowej w kolorze RAL 7016 z zadaszeniem w formie rozciąganych materiałowych żagli oraz zamontowanie pionowych - shuttersy aluminiowe - w kolorze brązowym, powierzchnia pergoli 148,9 m2.

Nawierzchnia tarasu wraz z barierkami jest już wykonana.

Szczegółowy zakres prac został wyszczególniony w załączniku nr 9 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, na który składają się: dokumentacja projektowa, poglądowe przedmiary prac, rysunki zagospodarowania terenu, rysunki poglądowe - wizualizacja pergoli oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz w Załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212300-2 - Konstrukcje i ich części

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty w niniejszym postępowaniu przetargowym w terminie.
2026-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy