Zakup i dostawa używanego samochodu asenizacyjnego specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji i wpustów ulicznych na potrzeby Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białogardzie
Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00216385
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00216385/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-27 09:31
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86c72542-1c30-4ea8-8607-0f1ba35b9040
- Identyfikator
- 6722095303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216385 z dnia 2026-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa używanego samochodu asenizacyjnego specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji i wpustów ulicznych
na potrzeby Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białogardzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
1.3.) Oddział zamawiającego: ZGKiM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385254452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.zgkim@bialogard.info
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bipzgkim.bialogard.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-86c72542-1c30-4ea8-8607-0f1ba35b90401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa używanego samochodu asenizacyjnego specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji i wpustów ulicznychna potrzeby Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białogardzie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86c72542-1c30-4ea8-8607-0f1ba35b9040
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216385
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006602/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup używanego samochodu asenizacyjnego specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji i wpustów ulicznych na potrzeby Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białogardzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187021
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZKZP.26.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 468398,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa używanego samochodu asenizacyjnego specjalistycznego do
czyszczenia kanalizacji i wpustów ulicznych na potrzeby Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białogardzie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały
określone w załączniku nr 6 do SWZ.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli spełniania przez dostarczany pojazd asenizacyjny wymagań określonych
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
4. Oferowany pojazd asenizacyjny musi być produktem należytej jakości, kompletnym, wolnym od wad materiałowych,
konstrukcyjnych i prawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114000-9 - Pojazdy specjalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Mając na uwadze, że wartość najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a przeprowadzona analiza planu rzeczowo-finansowego oraz stanu faktycznego zaangażowania środków, zobowiązań oraz dotychczasowego wykonania budżetu potwierdziła brak możliwości zwiększenia tej kwoty, zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 729390 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |