Usługa asysty technicznej i konserwacji na oprogramowanie OTAGO na rok 2026.

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00216575
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00216575/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-27 10:18
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34c69a92-148b-4496-8a56-2f9dd375620a
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216575 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa asysty technicznej i konserwacji na oprogramowanie OTAGO na rok 2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mjasinska@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa asysty technicznej i konserwacji na oprogramowanie OTAGO na rok 2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34c69a92-148b-4496-8a56-2f9dd375620a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216575

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045769/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Usługa ATiK systemu OTAGO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający zdecydował o wszczęciu Zamówienia w trybie z „wolnej ręki”.
Wybór trybu podyktowany jest okolicznością techniczną, bowiem wybrana firma jest jedynym
producentem systemu który będzie podlegał zmianom i jedynym właścicielem praw autorskich
i majątkowych do kodu źródłowego. W związku
z wyżej wskazaną okolicznością, tylko firma będącą dostawcą i twórcą oprogramowania Otago jest zdolna do zmodyfikowania oprogramowania, bez zmiany całego systemu funkcjonującego w Gminie Stalowa
Wola. Właściwą podstawą prawną do powyższego działania i przeprowadzenia zamówienia
we wskazanym trybie jest art. 214 ust 1 pkt 1 lit a tj. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki kiedy dostawa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych
o obiektywnym charakterze.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-III.261.59.2026.MJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 380502,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Asysta techniczna i konserwacja oprogramowania OTAGO
ADMIN/IM/PMAN/KOS, DOCZ/DOEN, GM, INFOPUNKT, IWM, KADRY, KOKPIT/MULTIREJESTR, KOALA, KSON, KAKSON, NWPOJ/WPOJ, OFA, OPGRU + Uwłaszczenia, PNIER/PROL, SOE, SWR, WNIER/WROL, WOGRU, WPBUD, ELUD/WYBORY, WYBUD + Split Payment, e-usługi, broker integracyjny, MKO_eDoręczenia + listy odbiorów osobistych, MKO_przesyłki hybrydowe, MKO_przesyłki ePuap, mObywatel365

4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Negocjacje z wybranym wykonawcą nie zakończyły się podpisaniem umowy
2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi