Dostawa sprzętu i oprogramowania, realizacja szkoleń oraz opracowanie dokumentacji i wdrożenie SZBI w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA ŻELECHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00216693
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00216693/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-27 10:47
Lokalizacja
Żelechów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0664ca1b-16f5-48ee-84e6-97c60e9c01ac
Identyfikator
8262037238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerwerySieciowy system operacyjnyUrządzenia do przechowywania i odczytu danychAwaryjne urządzenia energetycznePakiety oprogramowania do zabezpieczania danychPakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetuSzkolenie pracownikówUsługi doradcze w zakresie systemówUsługi w zakresie planowania wdrażania systemu

Wykonawcy

1 przyznane

TESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 3
30 430,2 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216693 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania, realizacja szkoleń oraz opracowanie dokumentacji i wdrożenie SZBI w ramach projektu grantowego pn.:
„Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻELECHÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Żelechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zelechow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zelechow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zelechow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i oprogramowania, realizacja szkoleń oraz opracowanie dokumentacji i wdrożenie SZBI w ramach projektu grantowego pn.:
„Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0664ca1b-16f5-48ee-84e6-97c60e9c01ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216693

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003913/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup sprzętu elektronicznego - Cyberbezpieczny samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt grantowy pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00095496

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WP.271.2.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Część nr 1: „Dostawa sprzętu z konfiguracją”. szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określny został w Załączniku nr 1 do SWZ- OPZ ZEL dostawa i konfiguracja sprzętu i oprogramowania, Zał 1a OPZ ZEL konfiguracja domeny UM i MGOPS, Zał 1b OPZ ZEL konfiguracja domeny ZGK

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32425000-8 - Sieciowy system operacyjny

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.5.5.) Wartość części: 337505,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Część nr 2: „Dostawa i konfiguracja oprogramowania do zbierania i analizy logów oraz oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT”; - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określony został w załączniku 2 OPZ ZEL Dostawa i konfiguracja

4.5.3.) Główny kod CPV: 48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48200000-0 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu

4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Część nr 3: „Szkolenia dla pracowników oraz administratora systemów informatycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku 3 OPZ ZEL Przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa

4.5.3.) Główny kod CPV: 79632000-3 - Szkolenie pracowników

4.5.5.) Wartość części: 89000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Część nr 4: Opracowanie dokumentacji i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji” - Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 4 OPZ ZEL Audyt i wdrożenie SZBI

4.5.3.) Główny kod CPV: 72246000-1 - Usługi doradcze w zakresie systemów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72224100-2 - Usługi w zakresie planowania wdrażania systemu

4.5.5.) Wartość części: 170360,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

postępowanie unieważniono z uwagi na niemożliwą do usunięcia wadę postępowania

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30430,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47355,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30430,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Testarmy Group S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992754194

7.3.3) Ulica: ul. Petuniowa 9 lok 5

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-238

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30430,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy