„Przeprowadzenie szkolenia PRIDE w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum””

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00216906
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00216906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-27 11:38
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0593df32-fbb5-495d-ab7d-50c17df90ef7
Identyfikator
6611999846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Wykonawcy

1 przyznane

EUROPEJSKIE CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
40 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216906 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przeprowadzenie szkolenia PRIDE w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum””

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291074406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świętokrzyska 22

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0593df32-fbb5-495d-ab7d-50c17df90ef7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przeprowadzenie szkolenia PRIDE w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum””

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0593df32-fbb5-495d-ab7d-50c17df90ef7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00090970/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Warsztaty, szkolenia, doradztwo, zajęcia dydaktyczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane w ramach projektu: „Rodzina w Centrum” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144290

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.081.4.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia PRIDE w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum”.
1) Zamówienie dotyczy przeprowadzenia szkolenia PRIDE (Parent Resources for Information, Development and Education) skierowanego do kandydatów na rodziny zastępcze. Szkolenie ma na celu przygotowanie przyszłych opiekunów do pełnienia roli rodziny zastępczej poprzez dostarczenie im niezbędnej wiedzy oraz umiejętności.
2) W ramach zamówienia przewidziane jest: Zatrudnienie 2 licencjonowanych trenerów PRIDE.
3) Całkowity czas szkolenia tj. 2 szkolenia po 60 godzin, dla 20 uczestników projektu (kandydaci na rodziny zastępcze) podzielone na 2 sesje grupowe po 10 osób oraz indywidualne konsultacje trenera z uczestnikami projektu w dogodnym dla uczestników harmonogramie.
4) Planowana ilość uczestników objętych szkoleniem wynosi 20 kandydatów (2 szkolenia po 10 kandydatów)
5) Czas realizacji od dnia podpisania umowy do 28.02.2027 r.
6) Planowana ilość godzin szkolenia – Zgodnie z programem szkolenia zatwierdzonym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Europejskie Centrum Szkoleniowo-Doradcze Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9592034568

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-663

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-02-28
2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi