Dostawa 1385 szt. licencji subskrypcyjnych oprogramowania do zarządzania pamięciami przenośnymi wraz ze wsparciem technicznym
Sąd Apelacyjny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00217208
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00217208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-27 12:46
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54237b6b-967b-4fe2-bf1c-51b087c59a74
- Identyfikator
- 5261049717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00217208 z dnia 2026-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 1385 szt. licencji subskrypcyjnych oprogramowania do zarządzania pamięciami przenośnymi wraz ze wsparciem technicznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006472869
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Krasińskich 2/4/6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-207
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 582 63 72
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@waw.sa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.waw.sa.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54237b6b-967b-4fe2-bf1c-51b087c59a741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 1385 szt. licencji subskrypcyjnych oprogramowania do zarządzania pamięciami przenośnymi wraz ze wsparciem technicznym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54237b6b-967b-4fe2-bf1c-51b087c59a74
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132009/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa subskrypcji licencji oprogramowania do zarządzania szyfrowanymi pamięciami USB
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142323
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 294862,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1385 szt. licencji subskrypcyjnych oprogramowania do zarządzania pamięciami przenośnymi wraz ze wsparciem technicznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w postępowaniu znak ZP.261.3.2026 na Dostawę 1385 szt. licencji subskrypcyjnych oprogramowania do zarządzania pamięciami przenośnymi wraz ze wsparciem technicznym, na podstawie art. 255 pkt 2 Ustawy unieważnił postępowanie, gdyż jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta. Oferta Konsorcjum Wykonawców:
1) EMS Partner Sp. z o. o.
2) Jerzy Ślebodziński prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą JERZY ŚLEBODZIŃSKI "PLC" DORADZTWO INFORMATYCZNE; SEJF DANYCH
3) Marcin Kierzkowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą MARCIN KIERZKOWSKI PLC DORADZTWO INFORMATYCZNE, SEJF DANYCH, została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), b), c) oraz ust. 3 i 5 Ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |