Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu SIEM dla Starostwa Powiatowego w Stargardzie w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd

Powiat Stargardzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00217330
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00217330/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-27 13:08
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc6297ff-5386-4d34-ad93-53e83dfc2309
Identyfikator
8542228620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowychUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

"TRECOM SPÓŁKA AKCYJNA" SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
262 481,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00217330 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu SIEM dla Starostwa Powiatowego w Stargardzie w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Stargardzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skarbowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 091 4804802

1.5.8.) Numer faksu: 091 4804801

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiatstargardzki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatstargardzki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatstargardzki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu SIEM dla Starostwa Powiatowego w Stargardzie w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc6297ff-5386-4d34-ad93-53e83dfc2309

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217330

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039331/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa i wdrożenie systemu SIEM z UEBA i SOAR w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Cyberbezpieczny Samorząd”, realizowany w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa na realizację projektu nr FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144279

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.272.5.2026.WJ1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 213440,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji wieczystej do Oprogramowania Systemu przeciwdziałającemu cyberzagrożeniom, umożliwiającego ich wykrywanie przy wsparciu mechanizmów uczenia maszynowego oraz zapewniającego automatyzację i orkiestrację ich obsługi (SIEM/UEBA/SOAR), zwanego dalej „SIEM”, wraz z Usługą Wdrożenia oraz Usługą Utrzymania i Wsparcia Technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262481,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262481,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 262481,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „TRECOM Spółka Akcyjna” Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 524 234 88 67

7.3.3) Ulica: Czyżewska 10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-908

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca powierzy wykonanie części realizacji zamówienia, tj. świadczenie usługi wsparcia technicznego oraz usługi utrzymania następującemu Podwykonawcy: Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262481,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-12

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W terminie do 12.06.2026 r. Wykonawca zrealizuje dostawę i wdrożenia oprogramowania, natomiast przez okres 36 miesięcy, tj. do 2029 roku, Wykonawca będzie świadczył usługę Wsparcia Technicznego i Usługę Utrzymania.
Zapłata wynagrodzenia w kwocie 262 481,90 zł, nastąpi w częściach:
1) odrębnie za dostawę i wdrożenie oprogramowania oraz świadczenie usługi Utrzymania oraz Wsparcia Technicznego przez okres 12 miesięcy, oraz
2) odrębnie za świadczenie usługi Utrzymania oraz Wsparcia Technicznego przez okres kolejnych 24 miesięcy (płatności comiesięczne).
Ostatnia płatność za świadczenie usługi Utrzymania oraz Wsparcia Technicznego, która nastąpi w 2029 r. - zamyka niniejszą umowę.
2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy