Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania OD w Biskupicach w 2026r

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00217739
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00217739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-27 14:24
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4d85082-e76e-42f5-94d3-5fdd1d230fad
Identyfikator
7772367112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejWynajem dźwigów wraz z obsługą operatorskąWynajem koparek wraz z obsługą operatorskąWynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

Wykonawcy

4 przyznane

LESZEK KOWALCZYKŁubowo, PL · lot 0
202 950 PLN
LESZEK KOWALCZYKŁubowo, PL · lot 1
113 283 PLN
WALDEMAR KOGAJerzykowo, PL · lot 2
24 993,6 PLN
WALDEMAR KOGAJerzykowo, PL · lot 3
8425,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00217739 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania OD w Biskupicach w 2026r

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631281080

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielona 8

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-851

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania OD w Biskupicach w 2026r

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4d85082-e76e-42f5-94d3-5fdd1d230fad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038130/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie Obwodu Drogowego w Biskupicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143524

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.261.2.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 212800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest: Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania Obwodu Drogowego w Biskupicach w 2026 roku.
Część 1
Samochód ciężarowy, dwuosiowy, samowyładowczy, trójstronnego wywrotu, z zaczepem umożliwiającym podłączenie specjalistycznej przyczepy, z instalacją hamulcową jednoobwodową i dwuobwodową oraz gniazdem elektrycznym 7 PIN, wyposażony w plandekę zabezpieczająca ładunek na skrzyni ładunkowej oraz w lampę ostrzegawczą koloru pomarańczowego zamontowaną na dachu pojazdu, o ładowności 10 - 16 ton,
wraz z kierowcą – 1 szt.
Ilość godzin: do 1000 h.
Sposób realizacji zamówienia:
1) Sprzęt z obsługą operatorską (kierowca, operator) należy podstawić na wezwanie telefoniczne, wyznaczonego pracownika Zamawiającego, w uzgodnionym wcześniej - minimum 20/18/16 godzin (zgodnie z ofertą Wykonawcy), przed planowanym wykonaniem roboty – terminie, a w przypadku wymagającym nagłej interwencji maksymalnie 4/3/2 godziny (zgodnie z ofertą Wykonawcy).
2) Minimalny zakres pojedynczego zlecenia obejmować będzie jedną roboczogodzinę. Roboty będą zlecane systematycznie w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego do momentu wyczerpania ilościowego lub terminowego umowy z Wykonawcą.
3) Czas pracy sprzętu ( roboczogodzin/y) liczony jest od momentu podstawienia sprzętu na wyznaczone miejsce wykonania robót lub do siedziby Obwodu Drogowego.
4) Wykonawca jest zobowiązany do:
a) wyrażenia zgody na zamontowanie w udostępnionym sprzęcie na koszt Zamawiającego systemu lokalizacji pojazdów w postaci nadajników GPS i monitoring oraz do bezzwłocznego zwrotu w/w nadajnika, po wygaśnięciu umowy lub po jej rozwiązaniu, na warunkach określonych w umowie,
b) utrzymywania ładu i porządku na terenie świadczonych robót,
c) wykonywania roboty w taki sposób by ograniczać utrudnienia w ruchu do niezbędnego minimum,
d) ewidencjonowania wykonanych robót na bieżąco, przez prowadzenie „Karty pracy sprzętu”,
e) comiesięcznego przedstawiania Kierownikowi Obwodu Drogowego rozliczenia z ilości wykonanych godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 135300,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest: Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania Obwodu Drogowego w Biskupicach w 2026 roku.
Część 2
Koparko-ładowarka, o parametrach.:
- łyżka ładowarki o poj. od 0,6 m3 do 1,2 m3 ,
- łyżka podsiębierna koparki o szer. od 50 cm do 70 cm,
- łyżka podsiębierna koparki o szer. od 30 cm do 40 cm,
- łyżka „skarpowa” koparki o szer. od 130 cm do 160 cm,
- głowica do frezowania asfaltu o szer. Min 40 cm, max 60 cm i głębokością frezowania w zakresie 0 – 20 cm,
wraz z operatorem – 1szt.
Ilość godzin: do 600 h.
Sposób realizacji zamówienia:
1) Sprzęt z obsługą operatorską (kierowca, operator) należy podstawić na wezwanie telefoniczne, wyznaczonego pracownika Zamawiającego, w uzgodnionym wcześniej - minimum 20/18/16 godzin (zgodnie z ofertą Wykonawcy), przed planowanym wykonaniem roboty – terminie, a w przypadku wymagającym nagłej interwencji maksymalnie 4/3/2 godziny (zgodnie z ofertą Wykonawcy).
2) Minimalny zakres pojedynczego zlecenia obejmować będzie jedną roboczogodzinę. Roboty będą zlecane systematycznie w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego do momentu wyczerpania ilościowego lub terminowego umowy z Wykonawcą.
3) Czas pracy sprzętu ( roboczogodzin/y) liczony jest od momentu podstawienia sprzętu na wyznaczone miejsce wykonania robót lub do siedziby Obwodu Drogowego.
4) Wykonawca jest zobowiązany do:
a) wyrażenia zgody na zamontowanie w udostępnionym sprzęcie na koszt Zamawiającego systemu lokalizacji pojazdów w postaci nadajników GPS i monitoring oraz do bezzwłocznego zwrotu w/w nadajnika, po wygaśnięciu umowy lub po jej rozwiązaniu, na warunkach określonych w umowie,
b) utrzymywania ładu i porządku na terenie świadczonych robót,
c) wykonywania roboty w taki sposób by ograniczać utrudnienia w ruchu do niezbędnego minimum,
d) ewidencjonowania wykonanych robót na bieżąco, przez prowadzenie „Karty pracy sprzętu”,
e) comiesięcznego przedstawiania Kierownikowi Obwodu Drogowego rozliczenia z ilości wykonanych godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 92500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest: Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania Obwodu Drogowego w Biskupicach w 2026 roku.

Część 3
Podnośnik koszowy o wysokości minimum 8 m, zamontowany na podjeździe o DMC do 3,5 tony
wraz z operatorem – 1 szt.
Ilość godzin: do 160 h.

Sposób realizacji zamówienia:
1) Sprzęt z obsługą operatorską (kierowca, operator) należy podstawić na wezwanie telefoniczne, wyznaczonego pracownika Zamawiającego, w uzgodnionym wcześniej - minimum 20/18/16 godzin (zgodnie z ofertą Wykonawcy), przed planowanym wykonaniem roboty – terminie, a w przypadku wymagającym nagłej interwencji maksymalnie 4/3/2 godziny (zgodnie z ofertą Wykonawcy).
2) Minimalny zakres pojedynczego zlecenia obejmować będzie jedną roboczogodzinę. Roboty będą zlecane systematycznie w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego do momentu wyczerpania ilościowego lub terminowego umowy z Wykonawcą.
3) Czas pracy sprzętu ( roboczogodzin/y) liczony jest od momentu podstawienia sprzętu na wyznaczone miejsce wykonania robót lub do siedziby Obwodu Drogowego.
4) Wykonawca jest zobowiązany do:
a) wyrażenia zgody na zamontowanie w udostępnionym sprzęcie na koszt Zamawiającego systemu lokalizacji pojazdów w postaci nadajników GPS i monitoring oraz do bezzwłocznego zwrotu w/w nadajnika, po wygaśnięciu umowy lub po jej rozwiązaniu, na warunkach określonych w umowie,
b) utrzymywania ładu i porządku na terenie świadczonych robót,
c) wykonywania roboty w taki sposób by ograniczać utrudnienia w ruchu do niezbędnego minimum,
d) ewidencjonowania wykonanych robót na bieżąco, przez prowadzenie „Karty pracy sprzętu”,
e) comiesięcznego przedstawiania Kierownikowi Obwodu Drogowego rozliczenia z ilości wykonanych godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 25500,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest: Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, związany z bieżącym utrzymaniem dróg w zakresie transportu technologicznego i załadunku materiałów na terenie działania Obwodu Drogowego w Biskupicach w 2026 roku.

Część 4
Podnośnik koszowy o wysokości minimum 18 m, zamontowany na podjeździe o DMC do 3,5 tony
wraz z operatorem - 1szt.
Ilość godzin: do 50 h.

Sposób realizacji zamówienia:
1) Sprzęt z obsługą operatorską (kierowca, operator) należy podstawić na wezwanie telefoniczne, wyznaczonego pracownika Zamawiającego, w uzgodnionym wcześniej - minimum 20/18/16 godzin (zgodnie z ofertą Wykonawcy), przed planowanym wykonaniem roboty – terminie, a w przypadku wymagającym nagłej interwencji maksymalnie 4/3/2 godziny (zgodnie z ofertą Wykonawcy).
2) Minimalny zakres pojedynczego zlecenia obejmować będzie jedną roboczogodzinę. Roboty będą zlecane systematycznie w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego do momentu wyczerpania ilościowego lub terminowego umowy z Wykonawcą.
3) Czas pracy sprzętu ( roboczogodzin/y) liczony jest od momentu podstawienia sprzętu na wyznaczone miejsce wykonania robót lub do siedziby Obwodu Drogowego.
4) Wykonawca jest zobowiązany do:
a) wyrażenia zgody na zamontowanie w udostępnionym sprzęcie na koszt Zamawiającego systemu lokalizacji pojazdów w postaci nadajników GPS i monitoring oraz do bezzwłocznego zwrotu w/w nadajnika, po wygaśnięciu umowy lub po jej rozwiązaniu, na warunkach określonych w umowie,
b) utrzymywania ładu i porządku na terenie świadczonych robót,
c) wykonywania roboty w taki sposób by ograniczać utrudnienia w ruchu do niezbędnego minimum,
d) ewidencjonowania wykonanych robót na bieżąco, przez prowadzenie „Karty pracy sprzętu”,
e) comiesięcznego przedstawiania Kierownikowi Obwodu Drogowego rozliczenia z ilości wykonanych godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 8700,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202950,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTUH Kowalczyk Leszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841645294

7.3.3) Ulica: Łubowo 92b

7.3.4) Miejscowość: Łubowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-260

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202950,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-22

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113283,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164699,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113283,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTUH Kowalczyk Leszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841645294

7.3.3) Ulica: Łubowo 92b,

7.3.4) Miejscowość: Łubowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-260

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113283,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-22

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24993,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24993,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24993,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ’Waldemar Koga’

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9720178015

7.3.3) Ulica: Jeziorna 17

7.3.4) Miejscowość: Biskupice Wlkp

7.3.5) Kod pocztowy: 62-007

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24993,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-22

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8425,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8425,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8425,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ’Waldemar Koga’

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9720178015

7.3.3) Ulica: Jeziorna 17

7.3.4) Miejscowość: Biskupice Wlkp

7.3.5) Kod pocztowy: 62-007

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8425,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-22
2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane