Usługa żywienia w systemie zleconym

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 4026

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00217999
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00217999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-27 15:35
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00d2a34b-2b1d-4b46-92a3-b7a3007c9897
Identyfikator
9581604772
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

"BISTRO NA ŻYTNIEJ - SPÓŁKA CYWILNA" WOJCIECH PAPROCKI, AGNIESZKA PAPROCKAKoszalin, PL · lot 0
49 830 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00217999 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa żywienia w systemie zleconym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 4026

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220713764

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 4026.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.8.) Numer faksu: 4026.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 4026.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://formoza.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

4026.zamowienia@ron.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa żywienia w systemie zleconym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00d2a34b-2b1d-4b46-92a3-b7a3007c9897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110155/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługa żywienia w systemie zleconym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym (002/PTP/2026) na zadanie nr 5, którego dotyczy przedmiotowy zakres nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym zaszła okoliczność przeprowadzenia zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 6)

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 005/PTP/2026

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 005/PTP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 59588,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Przygotowanie, dowóz oraz dystrybucja posiłków na zlecenie Jednostki
Wojskowej 4026, w rejonie K8744 Zegrze Pomorskie, według
obowiązujących norm wyżywienia określonych w „Rozporządzeniu Ministra
Obrony Narodowej z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie bezpłatnego
wyżywienia żołnierzy zawodowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”
oraz „Rozporządzeniu Ministra Obrony Narodowej z dnia 13 maja 2022 r. w
sprawie umundurowania i wyżywienia oraz innych należności wydawanych
żołnierzom niebędącym żołnierzami zawodowymi”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49830,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49830,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49830,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bistro na Żytniej S.C. Wojciech Paprocki Agnieszka Paprocka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6692554082

7.3.3) Ulica: Żytnia 18

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-818

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49830,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z dokumentacją postępowania: Termin wykonania umowy wynosi - 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy bądź do wyczerpania środków umowy. W zależności od tego co następni szybciej.
Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji.
2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi