Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej włączenia do grupowego dwufunkcyjnego węzła cieplnego razem z (...) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. I. Mościckiego 8.
TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00218056
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00218056/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-27 16:16
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6843ee39-c69a-4376-810c-e7bc250165d1
- Identyfikator
- 7732120641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218056 z dnia 2026-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej włączenia do grupowego dwufunkcyjnego węzła cieplnego razem z (...) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. I. Mościckiego 8.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Majowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447246420
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ttbs.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6843ee39-c69a-4376-810c-e7bc250165d11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej włączenia do grupowego dwufunkcyjnego węzła cieplnego razem z (...) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. I. Mościckiego 8.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6843ee39-c69a-4376-810c-e7bc250165d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130091/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dokumentacja projektowa podłączenia ciepła miejskiego - ul. Mościckiego 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155788
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 231333,34 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 75166,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest zamówienie pn.: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej włączenia do grupowego dwufunkcyjnego węzła cieplnego razem z instalacją c.o. i c.w.u. i cyrkulacją oraz wymianą pionów i poziomów wod-kan w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. I. Mościckiego 8 w Tomaszowie Mazowieckim.
2. Wykonawca wykona w ramach przedmiotu zamówienia dokumentację projektową dotyczącą:
budynku murowanego z poddaszem pełniącego funkcję strychu (nieużytkowany), brak podpiwniczenia, z dwiema kondygnacjami nadziemnymi mieszkalnymi. Budynek przebudowany z jednej strony do budynku sąsiedniego.
Budynek jednoklatkowy, 8 lokali mieszkalnych.
Kubatura budynku: 1930 m3
Powierzchnia zabudowy: 300 m2
Powierzchnia całkowita: 406 m2
3. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej projekt budowlano-wykonawczy,
2) wykonanie kompleksowej inwentaryzacji budynku (tj. mieszkań, strychu) dla potrzeb projektu. Poinformowanie lokatorów o terminach wykonania inwentaryzacji - ogłoszenie i umawianie wizyt z lokatorami po stronie Wykonawcy (ogłoszenie powinno zawierać niezbędne dane takie, jak: nazwa zadania, termin wykonania inwentaryzacji, pieczęć oraz nr tel. Wykonawcy),
3) opinia o stanie budynku i potwierdzenie, że stan techniczny budynku pozwala na wykonanie prac sanitarnych ewentualnie wskazanie zakresu robót niezbędnych do realizacji, aby instalacje zimnej wody i kanalizacji (wymiana istniejących pionów i poziomów wod-kan), centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej wraz z cyrkulacją mogły zostać wykonane,
4) opracowanie kompletnego projektu budowlano-wykonawczego tj.:
a) włączenie do nowoprojektowanego, grupowego dwufunkcyjnego węzła cieplnego zlokalizowanego na działce sąsiedniej tzn. w budynku Kino Włókniarz (dz. nr ewid. 271/1, obręb 12) w tym ujęcie niezbędnych instalacji zewnętrznych od budynku Kino Włókniarz do przedmiotowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy
ul. Mościckiego 8 wraz robotami ziemnymi m.in. wykopanie, ułożenie rur, zasypanie wraz z pracami towarzyszącymi - w tym opłaty geodezyjne, geologiczne oraz inne,
a także w razie konieczności utwardzenie gruntu, odtworzenie np. chodnika/kostki brukowej, wywóz i utylizacja gruzu, ziemi itp. Wymaga się również odpowiednich rozwiązań projektowych w przedmiotowym budynku przy ul. Mościckiego 8 (dokumentacja projektowa dotycząca grupowego węzła cieplnego poza opracowaniem),
b) monitorowanie prac projektowych i budowlanych, które dotyczą inwestycji miejskiej tj. rozbudowy i adaptacji dawnego kinoteatru „Włókniarz” na cele kulturalne (działka sąsiednia), a w razie konieczności dostosowanie rozwiązań projektowych pod wspomnianą inwestycję,
c) rozprowadzenie do wszystkich lokali instalacji centralnego ogrzewania (w tym grzejniki) i ciepłej wody użytkowej,
d) zastosowanie się do wymagań obowiązujących przepisów oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji, opinii, pozwoleń i uzgodnień do kompleksowego zrealizowania przedmiotu zamówienia,
5) opracowanie projektu budowlano-wykonawczego likwidacji istniejących źródeł c. o. oraz podgrzewaczy c.w.u., dostosowanie istniejących przewodów kominowych w celu uzyskania prawidłowej (zgodnej z obowiązującymi przepisami) wentylacji pomieszczeń kuchni i łazienek.
4. Pozostały zakres zamówienia i szczegółowy sposób realizacji zamówienia wynika z postanowień wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70110,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70110,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIPROJEKT zpółka z ograniczona odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364578412
7.3.3) Ulica: ul. Jordanowska 12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-204
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70110,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiającym jest:Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki
ul. POW 10/16
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-16-56-546
REGON: 590648310
Nr telefonu: +48 44 724 23 11
Adres poczty elektronicznej Zamawiającego: sekretariat@tomaszow-maz.pl
Pełnomocnikiem do przeprowadzenia postępowania i zawarcia umowy jest:
Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Majowa 15, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, woj. Łódzkie,
NIP 7732120641, REGON 590708822
Numer telefonu: + 48 (44) 724-64-20
Strona internetowa Pełnomocnika Zamawiającego: https://bip.ttbs.com.pl
e-mail Pełnomocnika Zamawiającego: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl
| 2026-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |