Usługi organizacji wyjazdu w ramach programu Erasmus + - zamówienie podobne

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W ZAMOŚCIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00218088
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00218088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-27 17:04
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95ec4f19-b633-43d8-b354-5c652422c157
Identyfikator
9221070400
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

MODENA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄHrubieszów, PL · lot 0
20 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218088 z dnia 2026-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi organizacji wyjazdu w ramach programu Erasmus + - zamówienie podobne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W ZAMOŚCIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950211721

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lo3zamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lo3zamosc.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-95ec4f19-b633-43d8-b354-5c652422c157

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi organizacji wyjazdu w ramach programu Erasmus + - zamówienie podobne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95ec4f19-b633-43d8-b354-5c652422c157

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137317/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi organizacji wyjazdu w ramach programu Erasmus +

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest finansowane w ramach projektu 2025-1-PL01-KA121-SCH-000338284, nr akredytacji: 2021-1-PL01-KA120-SCH-000045746realizowanego w ramach programu Erasmus+.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 - zamówienie podobne przewidziane w dokumentacji zamówienia podstawowego

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-593e056e-3048-43e8-b508-371fd0fb1a23

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/usł./2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 20270,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

usługi organizacji wyjazdu w ramach programu Erasmus + - zamówienie podobne

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Modena Travel Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 919-182-85-87

7.3.3) Ulica: Unii Horodelskiej 14

7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów

7.3.5) Kod pocztowy: 22-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-15 do 2026-04-24
2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi