Modernizacja wnętrza i wyposażenia Domu Kultury w Szprotawie
Gmina Szprotawa.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00218165
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00218165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-28 07:14
- Lokalizacja
- Szprotawa, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83acb864-f3b5-47d4-8f63-15e36495ccbf
- Identyfikator
- 9241000696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218165 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wnętrza i wyposażenia Domu Kultury w Szprotawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szprotawa.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 45
1.5.2.) Miejscowość: Szprotawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-300
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.rzeszutek@szprotawa-um.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szprotawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83acb864-f3b5-47d4-8f63-15e36495ccbf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wnętrza i wyposażenia Domu Kultury w Szprotawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83acb864-f3b5-47d4-8f63-15e36495ccbf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052015/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja wnętrza Domu kultury w Szprotawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027,Priorytet: Fundusze Europejskie dla lokalnego lubuskiego, Działanie: Wsparcie terytorialne obszarów innych niż miejskie - IIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w ramach zadania pn.:
Modernizacja wnętrza i wyposażenia Domu Kultury w Szprotawie
Uwaga! Zakres prac do wykonania w ramach niniejszego postępowania jest drugim etapem inwestycji prowadzonej na budynku Szprotawskiego Domu Kultury. W I etapie inwestycji wykonane zostały prace związane z termomodernizacją obiektu SZDK. Należy zwrócić szczególną uwagę przy wycenie niniejszego zakresu zamówienia, ponieważ część robót która była planowana do wykonania w II etapie inwestycji została wykonana podczas realizacji etapu I podczas termomodernizacji obiektu jak również część robót która pierwotnie planowana była do wykonania podczas I etapu inwestycji zostanie wykonana w etapie II czyli musi być wyceniona w ramach niniejszego postepowania. Szczegółowy zakres zmian które należy uwzględnić przy wycenie niniejszego zakresu zamówienia opisany jest w dokumencie OPIS ZMIAN DO PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO.
Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) Dokumentacja Projektowa,
2) Przedmiar robót,
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9692400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9692400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9692400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ZISICO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241906528
7.3.4) Miejscowość: Szprotawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9692400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |