Wykonanie wierceń geologicznych w ramach Rozpoznania budowy geologicznej klifu – rezerwat „Kępa Redłowska” rejon 81,5 km brzegu morskiego
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00218247
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00218247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-28 08:15
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b1a17c4-4c7b-4dd9-be93-11f542742ed2
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi geologiczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218247 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie wierceń geologicznych w ramach Rozpoznania budowy geologicznej klifu – rezerwat „Kępa Redłowska” rejon 81,5 km brzegu morskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umgdy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wierceń geologicznych w ramach Rozpoznania budowy geologicznej klifu – rezerwat „Kępa Redłowska” rejon 81,5 km brzegu morskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b1a17c4-4c7b-4dd9-be93-11f542742ed2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00153434/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Badania terenowe w ramach rozpoznania budowy geologicznej– Rezerwat „Kępa Redłowska"- km 81,5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190245
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.13.2026.JL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wierceń geologicznych w ramach Rozpoznania budowy geologicznej klifu – rezerwat „Kępa Redłowska” rejon 81,5 km brzegu morskiego.
Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71351910-5 - Usługi geologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, w myśl którego: „nie złożono wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Uzasadnienie:
Na dzień otwarcia ofert tj. 22.04.2026 r. do godz. 10:00 do Zamawiającego poprzez platformę Marketplanet znajdującej się pod adresem: https://umgdy.ezamawiajacy.pl nie wypłynęła na w/w postępowanie żadna oferta. W związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |