Dostawa dwóch używanych samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 t dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00218276
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00218276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-28 08:24
- Lokalizacja
- Gostyń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-308814dc-e34f-46f3-936f-6be5007ee404
- Identyfikator
- 6960010868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu towarów
Wykonawcy
1 przyznane
PAWEŁ KRÓLKwidzyn, PL · lot 0
73 920 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218276 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch używanych samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 t dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410512783
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nad Kanią 107
1.5.2.) Miejscowość: Gostyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@gostyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkim.gostyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-308814dc-e34f-46f3-936f-6be5007ee4041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dwóch używanych samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 t dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-308814dc-e34f-46f3-936f-6be5007ee404
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012512/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa dwóch używanych samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 t dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128402
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanego samochodu 3-osobowego ciężarowego o DMC do 3,5 t dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu.Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami i parametrami zawartymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
4.5.5.) Wartość części: 50406,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanego samochodu 6-osobowego (2 rzędy siedzeń) ciężarowego o DMC do 3,5 t dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu.Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami i parametrami zawartymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
4.5.5.) Wartość części: 50406,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73920,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE RIVAGIS PAWEŁ KRÓL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811792397
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejszą ofertą niepodlegającą odrzuceniu złożoną w niniejszym postępowaniu jest oferta REN-CAR Sp. z o.o., która ma cenę (103 320,00 zł) przewyższającą kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to jest 62 000,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN
| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |