Usługa syntezy niskocząsteczkowych bi-funkcjonalnych związków chemicznych TRAP-per w ramach Projektu pn. PROT-TOWING

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00218451
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00218451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-28 09:03
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25b727ad-42ff-4b45-9905-132599353084
Identyfikator
8960005408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

Wykonawcy

1 przyznane

O2H LIMITEDCambridge, GB · lot 0
48 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218451 z dnia 2026-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa syntezy niskocząsteczkowych bi-funkcjonalnych związków chemicznych TRAP-per w ramach Projektu pn. PROT-TOWING

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.danielewska-drzazga@uwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa syntezy niskocząsteczkowych bi-funkcjonalnych związków chemicznych TRAP-per w ramach Projektu pn. PROT-TOWING

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25b727ad-42ff-4b45-9905-132599353084

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033077/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.63 Synteza niskocząsteczkowych bi-funkcjonalnych związków chemicznych TRAP-per na potrzeby projektu „PROT-TOWING" finansowanego z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „PROT-TOWING: opracowanie innowacyjnej technologii molekularnego holowania do selektywnej inaktywacji chorobotwórczych białek” finansowanego przez Unię Europejską (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki) w ramach grantu First Team FENG (FENG.02.02-IP.05-0015/24) Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00076511

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszytskie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-26e5f36d-d750-424e-8a48-e6bc502f1ffa oraz ocds-148610-e07ca3be-1d09-413a-b840-9d0eb0109e08

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.1.2026.KDD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 514354,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa syntezy niskocząsteczkowych bi-funkcjonalnych związków chemicznych TRAP-per wraz z dostarczeniem wyników w postaci zsyntetyzowanych związków w postaci funkcjonalnej i dokumentacji z tym związanej, a także do składania raportów ze ścieżki z wykonanej syntezy w ramach Projektu pn. „PROT-TOWING: opracowanie innowacyjnej technologii molekularnego holowania do selektywnej inaktywacji chorobotwórczych białek” finansowanego przez Unię Europejską (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki) w ramach grantu First Team FENG (FENG.02.02-IP.05-0015/24) Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia - cześć jawna oraz Załącznik nr 3a do Zaproszenia – część poufna, która została udostępniona Wykonawcy w wyniku podpisania umowy o poufności do postępowania nr BZP.272.14.2025.KDD.
3. Szczegółowe zasady i warunki realizacji zamówienia oraz płatności zostały określone w Załączniku nr 4 do Zaproszenia – Projektowane postanowienia umowy ( Wzór umowy) z załącznikami.
4. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w Zaproszeniu z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48200,00 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48200,00 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48200,00 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: O2H LIMITED

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Numer rejestracyjny spółki: 08771613

7.3.3) Ulica: Mill SciTech Park, Mill Lane, Hauxton Cambridge CB22 5HX

7.3.4) Miejscowość: Cambridge

7.3.5) Kod pocztowy: CB22 5HX

7.3.7.) Kraj: Wielka Brytania

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48200,00 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez
negocjacji (art. 275 pkt 1 uPzp) o numerze BZP.272.10.2025.KDD, wszczętym w dniu 23.10.2025 r. nr ogłoszenia o
zamówieniu 2025/BZP 00492953 do terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty, a postępowanie zostało
unieważnione w dniu 13.11.2025 r. na podstawie art. 255 pkt 1 uPzp.
W dniu 17.11.2025 r. Zamawiający opublikował kolejne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie
podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt 1 uPzp) o numerze BZP.14.2025.KDD na dotychczasowych zasadach, nr
ogłoszenia o zamówieniu: 2025/BZP/00537263 , w którym złożona została jedna oferta – przez Wykonawcę o2h Limited,
Cambridge, United Kingdom.
W toku badania i oceny ofert, oferta Wykonawca została odrzucona z postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 5
uPzp m.in. ze względu na niezgodność oferty z warunkami zamówienia.
W konsekwencji, po odrzuceniu oferty Wykonawcy, postępowanie zostało unieważnione na podstawie
art. 255 pkt 2 uPzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.
Z uwagi na powyższe, spełnione zostały przesłanki zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki
2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi