Usługę naprawy aparatu sterylizatora parowego STERIVAP SL669 – 2 ED
Szpital Powiatowy w Zawierciu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00218532
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00218532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-28 09:23
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e963e3b-0465-4a2f-bcad-4d4a0ce39e18
- Identyfikator
- 6491918293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00218532 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługę naprawy aparatu sterylizatora parowego STERIVAP SL669 – 2 ED
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276271110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miodowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalzawiercie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalzawiercie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12769111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługę naprawy aparatu sterylizatora parowego STERIVAP SL669 – 2 ED2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e963e3b-0465-4a2f-bcad-4d4a0ce39e18
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048883/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Naprawa sprzętu medycznego i aparatury medycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/TP/33/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 29174,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
USŁUGA NAPRAWY APARATU STERYLIZATORA PAROWEGO STERIVAP SL669 – 2 ED. Wykonawca zobowiązuje się
w szczególności do:
a) naprawy w terminie … dni kalendarzowych (zgodnie z ofertą) od daty zawarcia umowy w pomieszczeniach wskazanych
przez Zamawiającego, w jego siedzibie, na własny koszt i ryzyko aparatu poprzez wymianę uszkodzonych elementów pracy
urządzenia w zakresie:- demontażu uszkodzonej pompy oraz chłodnicy sterylizatora;- dostawy i montażu nowej pompy przeznaczonej do danego modelu sterylizatora spełniającej wymagania techniczne
producenta aparatu;- dostawy i montażu chłodnicy kompatybilnej z aparatem;- wykonania niezbędnych prac montażowych, podłączeniowych oraz regulacyjnych;- uruchomienia aparatu po naprawie oraz sprawdzenia poprawności działania aparatu;- wykonania testów funkcyjnych potwierdzających prawidłową pracę aparatu;- przekazania Zamawiającemu aparatu w stanie pełnej sprawności.
b) uprzedniego uzgodnienia terminu naprawy aparatu z Kierownikiem Działu Aparatury Medycznej lub osobą przez niego
wyznaczoną – tel. 32 67 40 360;
c) dostarczenia kart gwarancyjnych zawierających postanowienia gwarancji jakości, zgodne z postanowieniami niniejszej
umowy na wymienione Części.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35013,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35013,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35013,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 015164945
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35013,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |