Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK-2012 przy ul. Granicznej 56-58 w Kaliszu dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00509416
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00509416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-20 12:27
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5b2a76f-2405-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniFundamentowanieOgrodzeniaArtykuły i sprzęt sportowyInstalowanie drzwi i okien

Wykonawcy

1 przyznane

SOLID-STET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
949 068 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509416 z dnia 2024-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK-2012 przy ul. Granicznej 56-58 w Kaliszu dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK-2012 przy ul. Granicznej 56-58 w Kaliszu dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5b2a76f-2405-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00060102/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK-2012 przy ul. Granicznej 56-58 w Kaliszu" dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00356342

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2215153,86 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1408564,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK-2012 przy ul. Granicznej 56-58 w Kaliszu, na podstawie dokumentów określonych w pkt 4.9 SWZ.
2. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje roboty budowlane polegające na modernizacji kompleksu sportowego przy ul. Granicznej 56-58 w Kaliszu, m.in.:
1) roboty ziemne;
2) roboty rozbiórkowe;
3) uzupełnienie istniejącej podbudowy boisk z kruszywa łamanego (w przypadku konieczności);
4) wykonanie nawierzchni boiska do piłki nożnej z trawy syntetycznej;
5) wykonanie nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym;
6) modernizacji istniejących dwóch piłkochwytów boiska do piłki nożnej;
7) dostawy i montażu siedzisk modułowych;
8) demontażu istniejących bramek do piłki nożnej, koszy do gry w piłkę koszykową, tulei wraz z słupkami i siatką do piłki siatkowej na boisku wielofunkcyjnym;
9) dostawy i montażu nowych bramek do piłki nożnej wraz z siatką i chorągiewkami narożnymi;
10) dostawy i montażu nowych koszy z uchylnymi obręczami do gry w piłkę koszykową;
11) dostawy i montażu tulei wraz z słupkami i siatką do gry w piłkę siatkową;
12) wymiany stolarki okiennej w pomieszczeniu WC;
13) dostawa i montaż stolarki drzwiowej w korytarzu szatni;
14) przywrócenia do stanu poprzedniego utwardzenia terenu;
15) robót wykończeniowych ścian budynku w obrębie projektowanej stolarki okiennej i drzwiowej;
16) pozostałe roboty towarzyszące niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do niej.

4. Wykonawca przystąpi do realizacji zamówienia niezwłocznie po zawarciu umowy z Zamawiającym, a wykonanie robót budowlanych zakończy w ciągu 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

5. Przedmiot zamówienia objęty jest dofinansowaniem w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2023 ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45262210-6 - Fundamentowanie

34928200-0 - Ogrodzenia

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 949068,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1379225,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 949068,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID-STET Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522601903

7.3.3) Ulica: ul. Międzyparkowa

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-346

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zgodnie z informacjami zawartymi w "Formularzu Oferty" Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom: roboty remontowe, zagospodarowanie terenu.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 949068,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane