Przebudowa budynku Przedszkola Samorządowego nr 11 w Chrzanowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Dostosowanie budynku PS-11 w Chrzanowie do wymogów p.poż – etap II.

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00219115
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00219115/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-28 11:20
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fedcad2a-bbf0-470a-a219-4404d10e90d8
Identyfikator
6281690458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ MATYJEKLibiąż, PL · lot 0
309 648,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219115 z dnia 2026-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Przedszkola Samorządowego nr 11
w Chrzanowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Dostosowanie budynku PS-11 w Chrzanowie do wymogów p.poż – etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272747805

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 753 88 74

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeasip@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.malopolska.pl/zeasipwchrzanowie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fedcad2a-bbf0-470a-a219-4404d10e90d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność rachunkowo-księgowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku Przedszkola Samorządowego nr 11
w Chrzanowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Dostosowanie budynku PS-11 w Chrzanowie do wymogów p.poż – etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fedcad2a-bbf0-470a-a219-4404d10e90d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028975/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie budynku PS11 w Chrzanowie do wymogów p.poż

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174098

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NI.261.1.2026.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 262473,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. Przebudowa budynku Przedszkola Samorządowego nr 11 w Chrzanowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Dostosowanie budynku PS-11 w Chrzanowie do wymogów p.poż – etap II.
2. Lokalizacja: Przedszkole Samorządowe nr 11 z Oddziałem Specjalnym
w Chrzanowie ul. Fabryczna 25, 32-500 Chrzanów.
3. W etapie I zrealizowano następujące prace z następujących branż :
- roboty budowlane w obrębie kuchni – piętro
- instalacje sanitarne - instalacja hydrantowa
- instalacje elektryczne, w tym oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne.
4. W etapie II należy wykonać: pozostałe roboty budowlane między innymi: montaż rolety p.poż w kuchni, montaż drzwi, montaż klap oddymiających, zmiana okładziny na schodach wraz z balustradą oraz montaż systemu oddymiania.
Po wykonaniu prac należy sporządzić dokumentację powykonawczą zawierającą protokoły badań i sprawdzeń oraz scenariusz pożarowy.
5. Ww. prace będą realizowane w oparciu o projekt budowlany opracowany
w oparciu o zatwierdzoną ekspertyzę bezpieczeństwa pożarowego zatwierdzoną postanowieniem Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej i pozwolenie na budowę.
6. Szczegółowy zakres robót określa: projekt budowlany, projekt techniczny, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz pomocniczo – przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 309648,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 378330,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 309648,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekologiczne Systemy Grzewcze Łukasz Matyjek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123238730

7.3.3) Ulica: 11 Listopada 18/45

7.3.4) Miejscowość: Libiąż

7.3.5) Kod pocztowy: 32-590

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 309648,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane