Zakup samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III
GMINA KOMARÓW-OSADA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509427
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-20 12:30
- Lokalizacja
- Komarów-Osada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5bfcbfb-432f-4bb7-b32b-9e841a75dcea
- Identyfikator
- 9222736172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509427 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOMARÓW-OSADA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Komarów-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-435
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 846388650
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marek.kraczek@komarow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komarow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://komarow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5bfcbfb-432f-4bb7-b32b-9e841a75dcea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055286/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRFZ.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu 9 – osobowego do przewozu osób, przystosowanego do przewozu jednej osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki umowy zawierają załączniki do SWZ (OPZ oraz wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu, w terminie wyznaczonym na składanie ofert, nie wpłynęły oferty.| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |