Modernizacja dachu budynku dydaktyczno-szkoleniowego ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.
POWIAT TOMASZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00219360
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00219360/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-28 12:04
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00790647-f142-4bd1-98bc-db9edb68b500
- Identyfikator
- 7732321115
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219360 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku dydaktyczno-szkoleniowego ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 724 21 27
1.5.8.) Numer faksu: 44 724 27 27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00790647-f142-4bd1-98bc-db9edb68b5001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku dydaktyczno-szkoleniowego ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00790647-f142-4bd1-98bc-db9edb68b500
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219360
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108027/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dachu budynku dydaktyczno-szkoleniowego ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141696
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje wykonanie całokształtu robót w celu kompleksowej moderni-zacji dachu budynku dydaktyczno-szkoleniowego (wraz z łącznikami) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowiec-kim przy ul. Św. Antoniego 29, (dalej także: ZSP nr 1; dz. nr ewid. 279/1, obr. 12, miasto Tomaszów Maz.) zaznaczonego orientacyjnie na załączniku nr 1 do projektu umowy, objętego dokumentacją techniczną przedmiotowego zamówienia (wszystkie wskazane w dokumentacji części dachu).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozbiórkę instalacji odgromowej,
b) rozbiórkę pokrycia dachu z izolacją i obróbek blacharskich,
c) oczyszczenie i naprawę podłoża,
d) ułożenie izolacji p. wilgociowej,
e) ułożenie nowej izolacji cieplnej oraz pokrycia dachu,
f) wykonanie obróbek blacharskich,
g) wymianę orynnowania,
h) wykonanie pokrycia dachu,
i) wykonanie instalacji odgromowej dachu,
j) wywiezienie i utylizację wszelkich powstałych odpadów.
3. Szczegółowy przedmiot i zakres zamówienia określają:
1) dokumentacja techniczna:
a) projekt budowlany:
- szkic lokalizacyjny zagospodarowania terenu,
- projekt architektoniczno-budowlany,
b) projekt wykonawczy branży konstrukcyjnej,
c) projekt wykonawczy branży elektrycznej,
d) ocena techniczna,
e) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR),
f) przedmiar robót,
2) Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz załącznikami, w tym projektem umo-wy, oraz ewentualnymi odpowiedziami, wyjaśnieniami i modyfikacjami (dalej także: SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1038449,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1165000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1038449,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane „AL BUD” Robert Marchewka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8261769519
7.3.4) Miejscowość: Sobolew
7.3.5) Kod pocztowy: 08-460
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1038449,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |