Dostawa, montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie użytkowników w zakresie obsługi laboratoryjnego pieca do wytwarzania stopów metalicznych, w tym stopów o wysokiej entropii dla Centrum Tribologii
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Eksploatacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00219497
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00219497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-28 12:28
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01059121-930c-430a-8475-40de0c7fc873
- Identyfikator
- 7960035805
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Piece przemysłowe lub laboratoryjne, piece do spopielania i paleniska
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219497 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie użytkowników w zakresie obsługi laboratoryjnego pieca do wytwarzania stopów metalicznych, w tym stopów o wysokiej entropii dla Centrum Tribologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Eksploatacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387139360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. K. Pułaskiego, 6/10
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@itee.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.itee.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-01059121-930c-430a-8475-40de0c7fc8731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe, prace rozwojowe, działalność wdrożeniowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie użytkowników w zakresie obsługi laboratoryjnego pieca do wytwarzania stopów metalicznych, w tym stopów o wysokiej entropii dla Centrum Tribologii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01059121-930c-430a-8475-40de0c7fc873
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199628
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ-26-2d/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa laboratoryjnego pieca do wytwarzania stopów metalicznych, w tym stopów o wysokiej entropii dla Centrum Tribologii Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, montaż uruchomienie oraz przeszkolenie użytkowników w zakresie obsługi urządzenia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 42300000-9 - Piece przemysłowe lub laboratoryjne, piece do spopielania i paleniska
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |