Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

POWIAT TOMASZOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00219636
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00219636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-28 12:52
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97580057-3008-4b4d-a876-e332f123dbeb
Identyfikator
7732321115
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychNaprawa boisk sportowychWymiana nawierzchniWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

TOP SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko - Biała, PL · lot 0
1 183 260 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219636 z dnia 2026-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97580057-3008-4b4d-a876-e332f123dbeb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97580057-3008-4b4d-a876-e332f123dbeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108027/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143402

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” zlokalizowanego w Tomaszowie Mazowieckim przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim ul. Nadrzeczna 17/25 (dalej: ZSP nr 8).
Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje boisko - ORLIK 2012” - Edycja 2025.

2. Przedmiot zamówienia w zakresie obiektu „Moje boisko – ORLIK 2012” przy ZSP nr 8 obejmuje modernizację obiektu, w szczególności:
- modernizacja boiska wielofunkcyjnego do siatkówki i koszykówki m.in. wymianę nawierzchni poliuretanowej,
- modernizacja boiska do piłki nożnej m.in. wymiana nawierzchni z trawy sztucznej, czyszczenie koryta odwadniającego, wymiana nakryw odwodnienia liniowego,
- modernizacja ogrodzeń i piłkochwytów m.in. bramek do gry w piłkę nożną i tablic do kosza,
- wymiana wyposażenia boisk m.in. bramek do gry w piłkę nożną i tablic do kosza.

3. W obowiązku Wykonawcy i na jego koszt jest również zlecenie wykonania i montażu tablicy
informacyjnej (1 szt.) o wymiarach 180x120 cm, w miejscu realizacji zadania, nie później niż w momencie rozpoczęcia prac budowlanych, po uprzedniej akceptacji przez Zamawiającego wzoru tablicy i miejsca jej montażu, przedmiotowy obowiązek Wykonawca musi wykonać wg Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz.U.2023 poz.1471), w tym Wykonawca jest zobowiązany do aktualizowania danych na tablicy zgodnie z postanowieniami w/w Rozporządzenia.
4. Zadanie obejmuje również zakres wg pozostałych postanowień umowy lub postępowania lub z nich wynikający, w tym: ujęty w: umowie, dokumentach jej towarzyszących, dokumentacji postępowania, dokumentach towarzyszących, lub wynikający z przepisów prawa, wynikający z postanowień: umowy, dokumentów jej towarzyszących, dokumentacji postępowania, dokumentów towarzyszących.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa dokumentacja:
1) dokumentacja techniczna:
a) projekt wykonawczy branży konstrukcyjno-budowlanej,
b) specyfikacja techniczna,
c) przedmiar robót,
2) SWZ postępowania z załącznikami.
UWAGA: w/w dokumentację techniczną z pkt.1 lit. a-c należy rozpatrywać mając na uwadze, że zakresem niniejszego zamówienia objęty jest teren boiska oraz ogrodzenie, bez remontu zaplecza, które występuje w w/w dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1183260,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1183260,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1183260,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP SPORT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372662191

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-318

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1183260,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 76 dni

2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane