Realizacja usługi polegającej na organizacji transportu oraz zakwaterowania i wyżywienia dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim – do Kłodzka i okolic

Powiat Krośnieński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00219696
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00219696/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-28 13:03
Lokalizacja
Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8067d3b3-d509-46d5-9d51-7a08a766a220
Identyfikator
9261476924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąOrganizacja wycieczekUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219696 z dnia 2026-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usługi polegającej na organizacji transportu oraz zakwaterowania i wyżywienia dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim – do Kłodzka i okolic

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krośnieński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastów 10b

1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiatkrosnienski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatkrosnienski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1297715

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja usługi polegającej na organizacji transportu oraz zakwaterowania i wyżywienia dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim – do Kłodzka i okolic

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8067d3b3-d509-46d5-9d51-7a08a766a220

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219696

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035680/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wyjazdy edukacyjne w zakresie szkolnictwa zawodowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 - 2027 Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działania 6.15 Edukacja – IIT projekt: „Czas na zawodowców z Powiatu Krośnieńskiego”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206664

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.00030.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 12800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na organizacji transportu oraz zakwaterowania i wyżywienia dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim do Kłodzka i okolic

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Czas na zawodowców z Powiatu Krośnieńskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego na lata 2021-2027.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63511000-4 - Organizacja wycieczek

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi