Usługa ochrony obiektu, osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w Piasecznie”
Sąd Rejonowy w Piasecznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00219732
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00219732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-28 13:09
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99e7b0f9-f8ea-42f3-a8ab-4f01eec97756
- Identyfikator
- 1231134043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219732 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony obiektu, osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w Piasecznie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Piasecznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141231032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@piaseczno.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99e7b0f9-f8ea-42f3-a8ab-4f01eec977561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ochrony obiektu, osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w Piasecznie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99e7b0f9-f8ea-42f3-a8ab-4f01eec97756
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00156133/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa ochrony obiektu, osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w Piasecznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206593
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony obiektu osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w Piasecznie, zlokalizowanych w Piasecznie przy ul. Kościuszki 14, w Piasecznie przy ul. Puławskiej 32E/17 oraz w Górze Kalwarii przy ul. Dominikańskiej 9 bud. 29”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 2 do niniejszej SWZ. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 uPzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, Podwykonawcę lub dalszych Podwykonawców osób wykonujących wszelkie czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie na podstawie umowy o pracę. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem usługi ochrony obiektu
osób i mienia, Art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976 r. – Kodeks pracy: przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudnienia pracownika za wynagrodzeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty.| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |