Opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej i wykonawczej inwestycji Przebudowy terenów zielonych, rekreacyjnych wokół terenu ratusza.
MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00219743
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00219743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-28 13:11
- Lokalizacja
- Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18817ca9-e3c4-413e-91e7-637526fe13b3
- Identyfikator
- 7591625088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219743 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej i wykonawczej inwestycji Przebudowy terenów zielonych, rekreacyjnych wokół terenu ratusza.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 66
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 296795433
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ostrowmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ostrowmaz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=8f175757-04c9-4422-b379-a6e9de999f431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej i wykonawczej inwestycji Przebudowy terenów zielonych, rekreacyjnych wokół terenu ratusza.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18817ca9-e3c4-413e-91e7-637526fe13b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044174/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 WYKONANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ DOT. PRZEBUDOWY TERENÓW WOKÓŁ RATUSZA, WYKONANIE MAŁEJ ARCHITEKTURY WRAZ Z OŚWIETLENIEM W RAMACH ZADANIA BŁEKITNO-ZIELONEJ INFRASTRUKTURY
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Tworzymy przestrzeń dla klimatu w Ostrowi Mazowieckiej” jest finansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021–2027. Priorytet: FEPW.02 Energia i klimat. Działanie: 2.2. Adaptacja do zmian klimatu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144227
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 254187 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej i wykonawczej wraz z kosztorysami dotyczącej inwestycji pn. „Przebudowa terenów zielonych, rekreacyjnych wokół terenu ratusza, budowa nowych ciągów pieszych w terenach zielonych, wykonanie małej architektury wraz z oświetleniem w ramach zadania błękitno-zielonej infrastruktury”.
2. Wykonawca przygotuje dokumentację współgrającą z projektami architektoniczno-budowlanymi zatwierdzonymi decyzjami nr 264/2025 (przebudowa terenu wokół terenu ratusza) i nr 377/2025 (przebudowa ulic i chodników wokół terenu ratusza) oraz 116/2025, 134/2025, 135/2025, 136/2025, 177/2025, 201/2025, 202/2025 (parki kieszonkowe na terenie miasta) i projektem zbiornika retencyjnego zlokalizowanego na obszarze opracowania, zatwierdzonym decyzją nr 19/2026.
3. Szczegółowy opis przedmiotu i zakres zamówienia we wzorze umowy oraz projektach architektoniczno-budowlanych i dokumentacji projektowej dot. zbiornika retencyjnego.
4. Uwaga!
Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej w celu weryfikacji zakresu zamówienia i prawidłowego obliczenia ceny oferty. Po rozstrzygnięciu postępowania wybrany Wykonawca zobowiązany jest do przyjazdu i spotkania z Zamawiającym oraz przeprowadzenia wizji lokalnej projektowanej inwestycji w celu zapoznania się z warunkami w terenie i dokładnego wykonania dokumentacji projektowej.
Przed rozpoczęciem prac projektowych, Wykonawca uzgodni z ZGK w Ostrowi Mazowieckiej proponowany przedmiot zamówienia w zakresie projektu przebiegu sieci instalacji kanalizacji deszczowej (na warunkach ZGK).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257931 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257931 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257931 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STUDIO PROJEKTOWE ADAM RADOMSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 550713719
7.3.3) Ulica: Tamkowa 3
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
INSTALACJE SANITARNE –
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG PROJEKTOWYCH I GEODEZYJNYCH ARKADIUSZ ŁOJEWSKI
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
UL. SIELSKA 57
INSTALACJE ELEKTRYCZNE –
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE KRZYSZTOF WIERZEJSKI
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
UL. MONIUSZKI 15
BRANŻA DROGOWA –
MK PROJEKTY DROGOWE MARIUSZ KAMIŃSKI
07-410 OSTROŁĘKA
UL. TARGOWA 41
BRANŻA ZIELENI MIEJSKIEJ –
ARAMIX BIURO PROJEKTOWE SP.Z O.O.
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
UL. GRUNWALDZKA 3/50
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257931 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |