Dostawa i wykonanie systemu automatyzacji miejsc parkingowych w kampusie Kolegium Cieszkowskich - drugi etap inwestycji ,,Przebudowa dróg Kampus Cieszkowskich”

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00509506
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00509506/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-20 12:47
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7760b96a-bf1e-4d41-9d61-540c6f8a7ef1
Identyfikator
7770004960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneUsługi w zakresie obsługi parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509506 z dnia 2024-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wykonanie systemu automatyzacji miejsc parkingowych w kampusie Kolegium Cieszkowskich - drugi etap inwestycji ,,Przebudowa dróg Kampus Cieszkowskich”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.nowak@up.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wykonanie systemu automatyzacji miejsc parkingowych w kampusie Kolegium Cieszkowskich - drugi etap inwestycji ,,Przebudowa dróg Kampus Cieszkowskich”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7760b96a-bf1e-4d41-9d61-540c6f8a7ef1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509506

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.262.2642.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 221403,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż wraz z zainstalowaniem, uruchomienie i przekazanie do użytku systemu parkingowego na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy Kolegium Cieszkowskich wraz z przeszkoleniem osób wskazanych przez Zamawiającego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

Zamówienie jest dofinansowane na podstawie umowy dotacyjnej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego - drugi etap inwestycji ,,Przebudowa dróg Kampus Cieszkowskich”

4.5.3.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63712400-7 - Usługi w zakresie obsługi parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 06.09.2024 r. wraz z opublikowaniem wyjaśnień treści Specyfikacji Warunków Zamówienia zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania zmodyfikowany Załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz zmodyfikowany Załącznik nr 3 do SWZ Formularz oferty, w których, poprawił zestawienie ilościowe. W pozycji 2-kanałowy detektor pętli indukcyjnych (do szlabanów wyjazdowych ze strefy pracowniczej) liczba sztuk została zmieniona z 2 szt. na 5 szt. Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 17.09.2024 r. w postępowaniu została złożona 1 oferta. Wykonawca złożył ofertę na nieaktualnym Formularzu oferty, gdzie zaoferował Zamawiającemu i wycenił 2 sztuki detektora pętli indukcyjnych. Tym samym treść oferty Wykonawcy jest niezgodna z warunkami zamówienia i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Wykonawca nie wycenił całego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w dokumentacji postępowania. W przedmiotowym przypadku występuje niezgodność treści oferty z warunkami zamówienia, ponieważ zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia nie odpowiada przedmiotowi zamówienia opisanemu w SWZ.
2024-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy