Dostawa energii elektrycznej dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziale terenowym w Krakowie
MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509513
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509513/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-20 12:49
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c25091d3-7891-4ef3-94d7-9ebb1bc97a4f
- Identyfikator
- 6792448445
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509513 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziale terenowym w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351391402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowohucka 33a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-728
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 124235094
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mord.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mord.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mord_krakow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
egzaminowanie kandydatów na kierowców i kierowców
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii elektrycznej dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziale terenowym w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c25091d3-7891-4ef3-94d7-9ebb1bc97a4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509513
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423691
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAZ.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
• dostawa energii o łącznym maksymalnym wolumenie w całym okresie na kierunku dostawy 315,00 MWh;
• potwierdzenie dostarczonej energii w części gwarancjami pochodzenia OZE w ilości 205 MWh;
• odkup nadwyżek energii w ilości ok. 6 MWh wytworzonej w mikroinstalacji OZE Zamawiającego na zasadach „nowego prosumenta” odrębną umową zawartą na wzorze Wykonawcy;
w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 755 z późn. zm. – zwana dalej uPE) oraz ustawie z dnia 20 lutego 2015 r. o Odnawialnych źródłach energii (Dz.U. z 2015 poz. 478 z późn. zm.- zwana dalej uOZE) z zastrzeżeniem, że do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej rozpoczęcie dostaw nastąpi nie wcześniej niż po skutecznym wypowiedzeniu dotychczas obowiązujących umów dostarczania energii oraz pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany.
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
1.2. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
1.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
1.4. Termin realizacji zamówienia: 18 miesięcy od 1 października 2024 r. z zastrzeżeniem, że termin rozpoczęcia dostawy może ulec zmianie o czas konieczny na dokonanie stosownych zgłoszeń/wypowiedzeń w zakresie umów posiadanych przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |