Usługa szkolenia osób bezrobotnych - kurs prawa jazdy kategorii C, C+E, D wraz z kwalifikacjami wstępną przyspieszoną (uzupełniającą) na przewóz rzeczy/osób
Powiatowy Urząd Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00219954
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00219954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-28 13:44
- Lokalizacja
- Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b224c58d-ea48-4d1a-9159-329d964c9a8d
- Identyfikator
- 8931291558
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219954 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa szkolenia osób bezrobotnych - kurs prawa jazdy kategorii C, C+E, D wraz z kwalifikacjami wstępną przyspieszoną (uzupełniającą) na przewóz rzeczy/osób
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy
1.3.) Oddział zamawiającego: PUP Lipno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910933523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 7B
1.5.2.) Miejscowość: Lipno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542886700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: toli@praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lipno.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b224c58d-ea48-4d1a-9159-329d964c9a8d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Powiatowy Urząd Pracy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa szkolenia osób bezrobotnych - kurs prawa jazdy kategorii C, C+E, D wraz z kwalifikacjami wstępną przyspieszoną (uzupełniającą) na przewóz rzeczy/osób2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b224c58d-ea48-4d1a-9159-329d964c9a8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132091/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa szkolenia osób bezrobotnych - kurs prawa jazdy kategorii C, C+E, D wraz z kwalifikacjami wstępną przyspieszoną (uzupełniającą) na przewóz rzeczy/osób
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160785
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2521-1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 218434,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń indywidualnych pod nazwą Usługa szkolenia osób bezrobotnych – kurs prawa jazdy kategorii C, C+E, D z kwalifikacjami wstępną przyspieszoną (uzupełniającą) na przewóz rzeczy/osób.
Szkolenia indywidualne obejmować będą następujące kategorie:
- Kurs na prawo jazdy kat. D z B z kwalifikacją wstępną przyspieszoną na przewóz osób (220 godz.) – 2 osoby,
- Kurs na prawo jazdy kat. D z C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną uzupełniającą na przewóz osób (95 godz.) – 1 osoba,
- Kurs na prawo jazdy kat. C, C+E z kwalifikacją wstępną przyspieszoną na przewóz rzeczy (205 godz.) – 9 osób,
- Kurs na prawo jazdy kat. C+E (25 godzin) – 1 osoba
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236224,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236224,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236224,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LINKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Centrum Szkolenia Kierowców i Doskonalenia Techniki Jazdy DELTA Bogdan Harmata
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660425475
7.3.3) Ulica: Zabłotna 13
7.3.4) Miejscowość: Skępe
7.3.5) Kod pocztowy: 87-630
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218434,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-21SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie w dniu 16.04.2026r. otrzymał informację, że jedna z osób zakwalifikowanych do odbycia szkolenia - kurs prawa jazdy kat. C,C+E z kwalifikacją wstępną przyspieszoną na przewóz rzeczy, wznowiła działalność gospodarczą co skutkowało utratą statusu osoby bezrobotnej, a tym samym brakiem możliwości korzystania z formy. W związku z powyższym zmniejszyła się liczba uczestników szkolenia, a co za tym idzie również całkowity koszt usługi szkoleniowej.| 2026-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |