Zebranie, przetransportowanie oraz przetworzenie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów pozostałych po zakończeniu działalności w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów w Inowrocławiu.

Powiat Inowrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220246
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220246/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-28 14:35
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a0a7e39-be28-4a6d-9c3a-65c0b6e765c4
Identyfikator
5562687660
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi gospodarki odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220246 z dnia 2026-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zebranie, przetransportowanie oraz przetworzenie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów pozostałych po zakończeniu działalności w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów w Inowrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Inowrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350719

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mątewska 17

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@inowroclaw.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zebranie, przetransportowanie oraz przetworzenie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów pozostałych po zakończeniu działalności w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów w Inowrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a0a7e39-be28-4a6d-9c3a-65c0b6e765c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220246

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050487/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zebranie, transport oraz unieszkodliwienie odpadów pozostałych po zakończeniu działalności w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów zlokalizowanych w Inowrocławiu w ramach wykonania zastępczego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00145006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zebranie, przetransportowanie oraz przetworzenie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów pozostałych po zakończeniu działalności w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów zlokalizowanych na działkach nr 2/9 i 8 przy ul. Pakoskiej 9 w Inowrocławiu – w ramach wykonania zastępczego w myśl ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2025 r. poz. 132, z późn. zm.), na potrzeby Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do kwoty oferty najwyżej ocenionej spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, Zamawiający unieważnił postępowanie

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi