Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Czeladzi

Szkoła Podstawowa Nr 7 im.1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220489
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220489/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-28 17:02
Lokalizacja
Czeladź, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67cbdd9e-0e7a-4e0f-9b3f-3a3c2dc65853
Identyfikator
6252044945
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneNaprawa boisk sportowychRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuRoboty w zakresie różnych nawierzchniFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Wykonawcy

1 przyznane

KAROLINA PRZEPIÓRA-GRUDAPreczów, PL · lot 0
206 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220489 z dnia 2026-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Czeladzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 7 im.1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000727096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Czeladź

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-253

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32/265-35-03

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp7@sp7.czeladz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sp7.czeladz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sp7-czeladz.logintrade.net/zapytania_email,225368,6a2c3c6b7c54b2d9b699377c51b151c7.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Czeladzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67cbdd9e-0e7a-4e0f-9b3f-3a3c2dc65853

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220489

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00136156/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Czeladzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161372

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP7.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 247111,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja bieżni lekkoatletycznej ze skoczna, ławek i kosza oraz fragmentów nawierzchni utwardzonej kostka betonową wzdłuż bieżni, na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Roboty obejmują :
- wymianę nawierzchni z podbudowa bieżni lekkoatletycznej na nowa z poliuretanu oraz wykonanie nowego pola do skoku w dal w miejscu istniejącego,
- wymianę części nawierzchni z kostki betonowej w obrębie komunikacji wewnętrznej, w tym wzdłuż bieżni,
- wymianę betonowych ławek i kosza na odpadki na nowe w miejscu istniejących.

Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach :
 Załącznik 4_01 SWZ - Projekt zagospodarowania terenu/ wykonawczy,
 Załącznik 4_02 SWZ- STWiORB
 Załącznik 4_03 SWZ- Przedmiar
 Załącznik 4_04 SWZ- Pismo Starostwo Powiatowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206640,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 377610,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206640,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GRUMIX Karolina Przepióra- Gruda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443096982

7.3.3) Ulica: Szkolna

7.3.4) Miejscowość: Preczów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-512

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206640,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane