„Remont posadzek, ścian i sufitów w salach, w sanitariatach na I i II p., i I piętrze oraz wymiana stolarki okiennej na klatce schodowej w ZSP Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a ”

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220577
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220577/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-29 07:24
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47fadffa-ba24-461b-a1b5-0271483c33bc
Identyfikator
6320009448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID HARĘŻLAKBielsko - Białą, PL · lot 0
419 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220577 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont posadzek, ścian i sufitów w salach, w sanitariatach na I i II p., i I piętrze oraz wymiana stolarki okiennej na klatce schodowej w ZSP Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47fadffa-ba24-461b-a1b5-0271483c33bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont posadzek, ścian i sufitów w salach, w sanitariatach na I i II p., i I piętrze oraz wymiana stolarki okiennej na klatce schodowej w ZSP Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47fadffa-ba24-461b-a1b5-0271483c33bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220577

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025943/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont pomieszczeń, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164034

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OW.VII.260.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 394295,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont posadzek, ścian i sufitów w salach, remont ścian i sufitów w sanitariatach na I i II, remont ścian i sufitów na korytarzach na parterze i I piętrze wraz z wymianą oświetlenia oraz wymianą stolarki okiennej na klatce schodowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a.
Zakres remontu obejmuje:
- ściany, sufity - sale lekcyjne nr 30 i 40, świetlicę, aulę, korytarz na parterze i I piętrze, klatkę schodową od parteru do II piętra, sanitariaty męskie na I i II piętrze,
- posadzki - sale lekcyjne nr 29, 30 i 40, świetlicę, aulę,
- elektrykę – sanitariat męski na I i II piętrze, korytarz parter i I p., korytarz przy szatniach, aulę, świetlicę, salę nr 30, klatkę schodową
- wymianę drzwi – korytarz przy sekretariacie, sanitariat męski na I i IIp., sala 30, korytarz przy sali gimnastycznej, sala gimnastyczna, szatnie,
- wymianę okien – klatka schodowa.
Malowanie ścian i sufitów: zeskrobanie i zmycie starej farby, skasowanie zacieków, przecieranie istniejących tynków, przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi, gruntowanie podłoży, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi, dwukrotne malowanie farbami olejnymi z jednokrotnym szpachlowaniem, dwukrotne malowanie farbami olejnymi pasów do 20 cm, wykucie z muru kratek i montaż kratek, zabezpieczenie podłóg folią, zabezpieczenie okien folią, dwukrotne malowanie grzejników, krat, prętów farbą olejną.
Posadzki z wykładziny PCV: rozbiórka posadzki z tworzyw sztucznych, frezowanie powierzchni posadzki, wyrównanie podłoży, rozbiórka cokołów, naprawa pęknięć, wykonanie warstw wyrównawczych pod posadzki, gruntowanie podłoży, wykonanie posadzki z wykładziny homogenicznej.
Stolarka drzwiowa i okienna: demontaż skrzydeł drzwiowych, wymiana progów, wykucie z muru ościeżnic drewnianych, wymiana ślusarki drzwiowej na drzwi aluminiowe skucie nierówności, uszczelnieniem pianką poliuretanową, uzupełnienie tynków wewnętrznych przy otworach wymienianych drzwi, szpachlowanie i wygładzenie nierówności, przemalowanie farbą emulsyjną oraz lamperii farbą olejną, montaż ościeżnic stalowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i ich regulacja, montaż listew progowych przy drzwiach, demontaż okien, odbicie tynków na ościeżach zewnętrznych i wewnętrznych, skucie nierówności, przymurowanie i zamurowanie otworów okiennych, przygotowanie powierzchni pod docieplenie, docieplenie ścian w miejscu zamurowań, wykonanie tynków zewnętrznych, montaż obróbek blacharskich, wywiezienie i utylizacja gruzu.
Pozostałe roboty budowlane: jednokrotne malowanie stolarki drzwiowej, montaż odbojnic, uzupełnienia tynków, wymiana słupków balustrad, wykonanie zabudowy szczeliny przy spoczniku, położenie koryt kablowych, uzupełnienie tynków po demontażu odbojnic i rolet, lamp, rozebranie okładzin z płytek, odbicie i położenie tynków, rozebranie i uzupełnienie miejscowe posadzek z płytek.
Roboty instalacyjne – elektryczne: odłączenie przewodów o przekroju żył do 2.5 mm2, demontaż opraw oświetleniowych, przełożenie instalacji, montaż koryt, demontaż łączników, wykucie bruzd i ich zaprawienie, montaż łączników, sprawdzenie stanu izolacji induktorem, pomiar rezystancji izolacji, sprawdzenie samoczynnego wyłączenia zasilania, pomiar natężenia oświetlenia.
zgodnie z:
1) Przedmiarem robót „Remont posadzek, ścian i sufitów w salach, remont ścian i sufitów w sanitariatach na I i II p., korytarzy na parterze i I piętrze oraz wymiana stolarki okiennej na klatce schodowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a” stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ,
2) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca „Remontu posadzek, ścian
i sufitów w salach, remont ścian i sufitów w sanitariatach na I i II p., korytarzy na parterze i I piętrze oraz wymiana stolarki okiennej na klatce schodowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a” stanowiącą Załącznik Nr 2 do SWZ,
3) Projektem technicznym „Wymiana instalacji oświetlenia w pomieszczeniach wskazanych w zał. nr 1
w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a.” - branża elektryczna z marca 2026r . stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ,
4) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych „Wymiana instalacji oświetlenia
w pomieszczeniach wskazanych w zał. nr 1 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie,
ul. Północna 9a” - branża elektryczna z marca 2026r. stanowiącą Załącznik Nr 4 do SWZ,
5) Przedmiarem „Wymiana instalacji oświetlenia w pomieszczeniach wskazanych w zał. nr 1 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Jaworznie, ul. Północna 9a” - branża elektryczna, marzec 2026r. stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ,
6) Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 419540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 580522,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 419540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JUHAUS DAWID HARĘŻLAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472093566

7.3.3) Ulica: Daliowa 30

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-316

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 419540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-26 do 2026-08-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane