Dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady

ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220618
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-29 07:55
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b0f42e3-2e45-4e54-8994-9cf224e6dbe1
Identyfikator
7831497917
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyProdukty z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

4 przyznane

PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL · lot 0
139 832,55 PLN
PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL · lot 1
36 952,89 PLN
PAPER&NONWOVEN MEM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABogucin, PL · lot 2
36 157,21 PLN
ARKADIUSZ PRZYSTAWKOChoszczno, PL · lot 3
163 078,01 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220618 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288857

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-545

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@orsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b0f42e3-2e45-4e54-8994-9cf224e6dbe1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042701/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156754

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/DG-ZA/11/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 396033,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady - część nr 1 - papier toaletowy i ręczniki papierowe "ZZ"
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo- cenowy).
3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie
pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
4. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
7. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.) Wartość części: 132249,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady - część nr 2 - Ręczniki papierowe - białe
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo- cenowy).
3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie
pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
4. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
7. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.) Wartość części: 41766,40 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady - część nr 3 - Prześcieradła papierowe
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo- cenowy).
3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie
pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
4. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
7. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.) Wartość części: 42959,80 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady - część nr 4 - Worki na odpady
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo- cenowy).
3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie
pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
4. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
7. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.) Wartość części: 176201,35 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa higienicznych artykułów papierowych oraz worków na odpady - część nr 5 - artykuły foliowe.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo- cenowy).
3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie
pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
4. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
7. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.) Wartość części: 2857,35 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139832,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144629,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139832,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEŁ PINKOWSKI PPHU "ALGA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250978901

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 18

7.3.4) Miejscowość: Wierzbno

7.3.5) Kod pocztowy: 63-430

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139832,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36952,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36952,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36952,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEŁ PINKOWSKI PPHU "ALGA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250978901

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 18

7.3.4) Miejscowość: Wierzbno

7.3.5) Kod pocztowy: 63-430

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36952,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36157,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42572,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36157,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAPER&NONWOVEN MEM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121214470

7.3.3) Ulica: ul. Gnieźnieńska 64A

7.3.4) Miejscowość: Bogucin

7.3.5) Kod pocztowy: 62-006

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36157,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163078,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172668,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163078,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM ZAOPATRZENIA "ARKADY" ARKADIUSZ PRZYSTAWKO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320493874

7.3.3) Ulica: ul. Jagodowa 3

7.3.4) Miejscowość: Choszczno

7.3.5) Kod pocztowy: 73-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163078,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy