Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy drogi wraz z infrastrukturą techniczną łączącej ul. Parkową w Pęcicach z ul. Gromadzką w Sokołowie oraz ul. Gromadzkiej w kierunku Ks. Woźniaka

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220698
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220698/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-29 08:35
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b35cd8e-93c3-41bd-9113-25acc93b6ffb
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL · lot 0
553 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220698 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy drogi wraz z infrastrukturą techniczną łączącej ul. Parkową w Pęcicach z ul. Gromadzką w Sokołowie oraz ul. Gromadzkiej w kierunku Ks. Woźniaka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1226526

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy drogi wraz z infrastrukturą techniczną łączącej ul. Parkową w Pęcicach z ul. Gromadzką w Sokołowie oraz ul. Gromadzkiej w kierunku Ks. Woźniaka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b35cd8e-93c3-41bd-9113-25acc93b6ffb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220698

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033178/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.35 Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy drogi wraz z infrastrukturą techniczną łączącej ul. Parkową w Pęcicach z ul. Gromadzką w Sokołowie oraz ul. Gromadzkiej w kierunku Ks. Woźniaka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00564813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.58.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 400006,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy drogi wraz z infrastrukturą techniczną łączącej ul. Parkową w Pęcicach z ul. Gromadzką w Sokołowie oraz ul. Gromadzkiej w kierunku Ks. Woźniaka.
Celem zadania jest opracowanie dokumentacji projektowej, na podstawie której Zamawiający będzie mógł przeprowadzić postępowanie przetargowe, a następnie wykona roboty budowlane związane z budową drogi gminnej łączącej ul. Parkową w Pęcicach z ulicą Gromadzką w Sokołowie oraz Gromadzkiej w kierunku Ks. Woźniaka. W ramach niniejszego zadania jest również wykonanie dokumentacji projektowej kanału technologicznego, sieci oświetlenia drogi, sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w ciągu planowanej inwestycji drogowej.
Szczegółowe wymagania dotyczące zakresu przedmiotowego dokumentacji projektowej zostały określone w „Wytycznych do projektowania” stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz w projekcie umowy - załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598272,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 553500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT-Projekt Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972068087

7.3.4) Miejscowość: Grójec

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 553500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania umowy zgodnie z par. 5 ust. 1 :
Przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w tym:
1) termin wykonania dokumentacji i otrzymania ostatecznej decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRiD) – w ciągu 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy,
2) ponadto w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy Wykonawca opracuje i przekaże uzgodnione z Zamawiającym dwa wstępne wariantowe opracowania koncepcyjne.
2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi