Zakup samochodu osobowego
Powiat Lubartowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00220724
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00220724/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-29 08:44
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92a885f2-39e9-4f08-8049-5c9244d7fa9b
- Identyfikator
- 7141891281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220724 z dnia 2026-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubartowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019193
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatlubartowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlubartowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92a885f2-39e9-4f08-8049-5c9244d7fa9b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92a885f2-39e9-4f08-8049-5c9244d7fa9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042984/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu osobowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki jest wynikiem, że w postępowaniu referencyjnym ZPB.272.13.2026 dla postępowanie przetargowego pn. „Zakup samochodu osobowego”, który jest przedmiotem zamówienia z wolnej ręki, w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c2610003-5642-48bc-8265-26b22290077f
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPB.272.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200035,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego o niżej wymienionym parametrach minimalnych:
1)Rok produkcji: 2026(nowy samochód);
2)Liczba miejsc:5;
3)Typ nadwozia: SUV;
4)Rodzaj paliwa diesel;
5)Pojemność silnika od 1900 cm3 do 2400 cm3;
6)Moc silnika min. 190 KM;
7)Skrzynia biegów Automatyczna;
8)Napęd 4x4;
9)Kolor nadwozia srebrny, zielony, czarny lub inny stonowany;
10)Klimatyzacja wymagana (automatyczna 3 strefowa);
11)Elektryczne ogrzewana przednia szyba;
12)Elektryczna regulacja przednich foteli;
13)Systemy bezpieczeństwa min. 7 poduszek powietrznych, kontrola trakcji, asystent utrzymania pasa ruchu, automatyczne światła z czujnikiem zmierzchu wycieraczki z czujnikiem deszczu, tempomat adaptacyjny, ABS, kamera cofania;
14)Dodatkowe wyposażenie centralny zamek, elektryczne szyby przód i tył, hak holowniczy elektrycznie zwalniany;
15)Norma emisji spalin minimum Euro 6.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2026-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |