Zagospodarowanie terenu przy ul. Ekspresowej 6 – Etap 2

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220807
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220807/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-29 09:05
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08658a5f-ece5-4f8d-a50b-86a84b9a2b81
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenuInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie mebli ulicznychBetonowanieWznoszenie ogrodzeńRoboty murarskie i murowe

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ SZTEMBERGPisz, PL · lot 0
510 013,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220807 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy ul. Ekspresowej 6 – Etap 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010842257

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marywilska 44

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-042

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 228116859

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgnbialoleka.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnbialoleka.waw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie lokalami mieszkalnymi i użytkowymi stanowiącymi zasób m.st. Warszawy w Dzielnicy Białołęka

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy ul. Ekspresowej 6 – Etap 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08658a5f-ece5-4f8d-a50b-86a84b9a2b81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115588/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Zagospodarowanie terenu przy ul. Ekspresowej 6 - Etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie dotyczy realizacji Etapu 2 inwestycji pn. „Zagospodarowanie terenu przy ul. Ekspresowej 6” i obejmuje roboty stanowiące powtórzenie robót podobnych do wykonanych w ramach zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia jest tożsamy rodzajowo i technologicznie oraz został przewidziany w dokumentach zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielane jest w terminie 3 lat. Zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki znajduje podstawę prawną w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGN-II/1/2026/ZzWR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510013,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja Etapu II robót przy ul. Ekspresowej 6, obejmującego wykonanie robót podobnych do zamówienia podstawowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45262300-4 - Betonowanie

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZTEMBUD ŁUKASZ SZTEMBERG

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8491566010

7.3.3) Ulica: Plażowa 4

7.3.4) Miejscowość: Pisz

7.3.5) Kod pocztowy: 12-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510013,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane