Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 289 w miejscowości Oszczepalin Drugi oraz budowa drogi wewnętrznej na działkach nr 982/4 i 982/7 w miejscowości Wojcieszków

GMINA WOJCIESZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220841
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-29 09:14
Lokalizacja
Wojcieszków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab19d1a7-4146-48ed-b77b-a84f298fd817
Identyfikator
8252080020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

2 przyznane

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdamów, PL · lot 0
158 920,79 PLN
PRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAŁuków, PL · lot 1
299 191,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220841 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 289 w miejscowości Oszczepalin Drugi oraz budowa drogi wewnętrznej na działkach nr 982/4 i 982/7 w miejscowości Wojcieszków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJCIESZKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 46

1.5.2.) Miejscowość: Wojcieszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-411

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@wojcieszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojcieszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab19d1a7-4146-48ed-b77b-a84f298fd817

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 289 w miejscowości Oszczepalin Drugi oraz budowa drogi wewnętrznej na działkach nr 982/4 i 982/7 w miejscowości Wojcieszków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab19d1a7-4146-48ed-b77b-a84f298fd817

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011786/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa drogi wewnętrznej zlokalizowanej na dz. nr 982/4 i 982/7 w miejscowości Wojcieszków , ul. Parkowa

1.1.8 Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 289 w miejscowości Oszczepalin Drugi – etap 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138716

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.2.2026.GB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 486621,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót budowlanych dla części 1 zamówienia - Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 289 w miejscowości Oszczepalin Drugi - etap 2 obejmuje wykonanie opaski z kostki brukowej przy drodze wewnętrznej, obejmuje m.in. wykonanie robót budowlanych o długości 0,473 km na odcinku od km 0+000,00 do 0+123 oraz od km 0+649 do km 0+999
1) Roboty dotyczące odcinka od km 0,000 do 0+123 objęte są dokumentacją projektową – zgłoszenie budowy lub wykonania robót budowlanych - brak sprzeciwu Starosty Łukowskiego z dnia 18.02.2026.
2) Roboty dotyczące odcinka od km od km 0+649 do km 0+999 objęte są dokumentacją projektową – zgłoszenie budowy lub wykonania robót budowlanych - brak sprzeciwu Starosty Łukowskiego z dnia 04.08.2025
w tym na całej wskazanej długości:
 Wykonanie koryta gł. 20 cm na całej szerokości i długości z odwozem urobku na odległość do 1 km;
 Wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
 Ustawienie krawężników betonowych wystających na ławie betonowej z oporem; ustawienie obrzeży betonowych,
 Wykonanie podbudowy pod projektowaną nawierzchnią opaski z betonu C8/10 gr. 20 cm.
 Ułożenie nawierzchni opaski oraz zjazdów przez opaskę z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.5.) Wartość części: 173520,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót budowlanych dla części 2 zamówienia – budowa drogi wewnętrznej na działkach nr 982/4 i 982/7 w miejscowości Wojcieszków, ul. Parkowa obejmuje m.in. wykonanie robót budowlanych o długości od km 0+000,00 do km 0+284,50 oraz od km 0+000,00 do km 0+032,00

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.5.) Wartość części: 313100,92 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158920,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 318176,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158920,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8250003819

7.3.3) Ulica: Kościelna 46

7.3.4) Miejscowość: Wojcieszków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-411

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158920,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299191,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396106,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299191,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych - Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251746882

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 61A

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299191,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane