Remont instalacji elektrycznej w hali magazynowej w Legnicy ul. Hangarowa 15
Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00220862
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00220862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-29 09:20
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de846eab-46ec-41aa-b83b-db5e10eb9155
- Identyfikator
- 6910019399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220862 z dnia 2026-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej w hali magazynowej w Legnicy ul. Hangarowa 15
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: SAG Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390284222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Rzeczypospolitej 116
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767226036
1.5.8.) Numer faksu: 767226037
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@sag.legnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sag.legnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sag_legnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka prawa handlowego ze 100% kapitałem gminy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej w hali magazynowej w Legnicy ul. Hangarowa 152.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de846eab-46ec-41aa-b83b-db5e10eb9155
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188801
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/04/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 270063,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych związanych z remontem instalacji elektrycznej w obiekcie hali magazynowej zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Hangarowej 15. Zamawiający oświadcza, że jest właścicielem obiektu, w którym prowadzona jest działalność gospodarcza.
2. Zakres prac przewidzianych do wykonania zawarty jest w Projekcie budowlanym wykonawczym pn. „Remont instalacji elektrycznej w hali magazynowej” ul. Hangarowa 15 w Legnicy i obejmuje wykonanie instalacji oświetleniowej i gniazdowej oraz awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego:
3. Zakres prac i przedmiot robót został szczegółowo opisany w załącznikach do niniejszego postępowania, które stanowią:
a) Projekt budowlany wykonawczy – Załącznik nr 3,
b) Przedmiar robót – Załącznik nr 4.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia wpłynęły 4 oferty. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Wobec braku możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia, wynikły przesłanki powodujące unieważnienie postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458175,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696000,00 PLN
| 2026-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |