Przebudowa ul. Zielonej w miejscowości Brzozów

GMINA BRZOZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00220933
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00220933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-29 09:37
Lokalizacja
Brzozów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-302774ce-9640-41d8-9098-decb83d27eff
Identyfikator
6861556400
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie budowy drógNadzór nad projektem i dokumentacjąInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówElektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznychLinie energetyczneOświetlenie zewnętrzneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00220933 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Zielonej w miejscowości Brzozów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Brzozów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 306 10 66

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-302774ce-9640-41d8-9098-decb83d27eff

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Zielonej w miejscowości Brzozów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-302774ce-9640-41d8-9098-decb83d27eff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010441/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa ul. Zielonej w Brzozowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177096

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IF.271.09.2026.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 922417,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, w formule zaprojektuj i wybuduj, robót budowlanych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi warunkami, opiniami, uzgodnieniami, zgodami i pozwoleniami oraz wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. Przebudowa ul. Zielonej w miejscowości Brzozów. Gdy zamawiający w treści specyfikacji używa terminu roboty budowlane rozumie przez to zarówno usługi, dostawy jak i roboty budowlane konieczne do wykonania zamówienia, wynikające z treści opisu przedmiotu zamówienia, zgodnie z przyjętą formułą zaprojektuj i wybuduj.
Przewidziany zakres prac:
• Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ramach rozdziału kanalizacji ogólnospławnej na kanalizacje sanitarną i deszczową przy ul. Zielonej w Brzozowie (w ramach dokumentacji technicznej (załącznik nr 1) posiadanej przez Gminę – zgłoszenie z dnia 27.05.2019 – zgłoszenie rozpoczęcia robót PINB 31.12.2021,
• Zaprojektowanie i budowa oświetlenia - 4 lampy oświetlenia ulicznego,
• Zaprojektowanie i przebudowa nawierzchni drogi wraz z infrastrukturą towarzyszącą,
• Zaprojektowanie i budowa sieci wodociągowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

31321000-2 - Linie energetyczne

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

79421200-3 - Usługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1223855,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1940706,53 PLN

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane