Zagospodarowanie zbiornika małej retencji Natalin w ramach projektu „Rewitalizacja oraz udostępnianie atrakcji turystycznych przy zbiornikach wodnych CHOF”

GMINA KAMIEŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00221066
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00221066/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-29 10:01
Lokalizacja
Kamień, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29cc3065-84f5-48ce-bdc6-376c90635485
Identyfikator
5632159016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty ciesielskieRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie obiektów typu "parkuj i jedź"Wyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabawSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuWznoszenie ogrodzeńInstalowanie mebli ulicznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUrządzenia do nadzoru wideo

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ DYWAŃSKIChełm, PL · lot 0
909 440,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00221066 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie zbiornika małej retencji Natalin w ramach projektu „Rewitalizacja oraz udostępnianie atrakcji turystycznych przy zbiornikach wodnych CHOF”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Diamentowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Kamień

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-113

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kamien.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kamien.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29cc3065-84f5-48ce-bdc6-376c90635485

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie zbiornika małej retencji Natalin w ramach projektu „Rewitalizacja oraz udostępnianie atrakcji turystycznych przy zbiornikach wodnych CHOF”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29cc3065-84f5-48ce-bdc6-376c90635485

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221066

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00630107/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie zbiornika małej retencji Natalin w ramach zadania "Rewitalizacja oraz udostępnianie atrakcji turystycznych przy zbiornikach wodnych CHOF"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rewitalizacja oraz udostępnianie atrakcji turystycznych przy zbiornikach wodnych CHOF” dofinansowany w ramach Działania 11.2 Ochrona dziedzictwa naturalnego, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój turystyki obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typy projektów 1, 2, 3) programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175001

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest zamówienie publiczne pn. Zagospodarowanie zbiornika małej retencji Natalin w ramach projektu „Rewitalizacja oraz udostępnianie atrakcji turystycznych przy zbiornikach wodnych CHOF” - zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą techniczną, na podstawie dokumentacji będącej w posiadaniu Zamawiającego i stanowiącej załącznik do SWZ.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja wielobranżowych robót budowlanych obejmujących w szczególności:
• Infrastrukturę komunikacyjną: budowę oraz rozbudowę drogi wewnętrznej wraz z utwardzeniem nawierzchni oraz oznakowaniem pionowym i poziomym oraz zainstalowaniem urządzeń BRD.
• Obiekty kubaturowe i rekreacyjne: budowę wieży obserwacyjno-widokowej oraz boiska do piłki plażowej.
• Ciągi piesze: budowę promenady spacerowej.
• Małą architekturę: montaż elementów wyposażenia terenu (m.in. wyposażenie placów zabaw i parków).
• Instalacje zewnętrzne: budowę oświetlenia terenu oraz systemu monitoringu wizyjnego (system TVU, urządzenia do cyfrowego zapisu obrazu IP).
• Roboty towarzyszące: prace ziemne, betoniarskie oraz wykończeniowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45223320-5 - Roboty budowlane w zakresie obiektów typu parkuj i jedź

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 909440,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1065149,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 909440,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Tomasz Dywański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5631805069

7.3.3) Ulica: Ceramiczna 53

7.3.4) Miejscowość: Chełm

7.3.5) Kod pocztowy: 22-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 909440,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane